حراج آخر هفته عناوین رایانه های شخصی شرکت سگا آغاز شد

سعید حلاجیان
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - 11:30

حراج آخر هفته عناوین شرکت سگا از روز گذشته آغاز شده و شما تا پایان امروز فرصت دارید تا بسیاری از عناوین رایانه های شخصی این شرکت را با تخفیف ویژه ای خریداری کنید. پس این فرصت را از دست نداده و برای مشاهده لیست تخفیفات این هفته شرکت سگا با گیمفا همراه باشید.

شرکت ژاپنی سگا این آخر هفته تخفیفات ویژه ای برای کاربران خود در نظر گرفته است و شما تا پایان امروز فرصت دارید تا بسیاری از عناوین رایانه های شخصی این شرکت را با ۵۰ تا ۷۵ درصد تخفیف خریداری کنید. شما می توانید لیست تخفیفات ویژه عناوین رایانه های شخصی شرکت سگا همراه با قیمت آن ها را در قسمت پایین مشاهده کنید:

3020737-sega

(Total War: Attila ($11.24

(Company of Heroes 2 ($8.74

(Football Manager 2016 ($25

(Valkyria Chronicles ($5

(Sonic Lost World ($7.50

(Tembo the Badass Elephant ($3.74

(£۳.۷۴)Valkyria Chronicles™

همچنین علاوه بر عناوین بالا، مجموعه کالکشن عناوین Sonic ،Warhammer ،Company of Heroes و Total War نیز شامل حراج آخر هفته شرکت سگا می شوند. برای مشاهده اطلاعات و جزییات بیشتر و همچنین لیست کامل تخفیفات ویژه آخر هفته سگا می توانید به صفحه مربوط به عناوین این شرکت در فروشگاه استیم مراجعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • اگه مردی warhammer تخفیف بده :pissedoff:
  یا خدا ۲۵۰تومن باید براش جدا بزارم :hypnotized:

  • ... گفت:

   اون بازی هنوز منتشر نشده.مگه میشه تخفیفی بخوره !…attila که یکسال هم از انتشارش نگذشته یک همچین تخفیف اسطوره ای خورده دیگه از این بهتر فکر نمی کنم بشه انتظار داشت.اون بازی هم شما صبر کن ۴-۵ ماه بعد انتشار برو سراغش وگرنه برای پیش خرید یک چیزی حدود ۱۸۰ خواهد شد.

   ما که از این تخفیف ها فقط company of heroes 2 و Attila رو گرفتیم.فقط این وسط یک Medieval II می مونه که به نظر من بعد از روم ۱ بهترین بود که شاید اونهم گرفتیم (البته این بازی ها مخصوصا COH 2 کیلویی DLC دارن و خرید اونها هم به اندازه یک بازی کامل خرج داره)