مجسمه یکی از شخصیت های معرفی نشده عنوان Dark Souls III ساخته می شود

۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

شرکت اسباب بازی سازی ژاپنی گکو(Gecco)، یکی از شرکت های شناخته شده در این صنعت است که مجسمه های بسیاری برای عناوین استودیوی فرام سافتور ساخته است. از میان محصولات ساخته شده توسط این شرکت می توان به مجسمه های ساخته شده از عنوان Bloodborne اشاره کرد که از جمله بهترین و پرفروش ترین مجسمه های موجود در بازار به شمار می آیند. حال این شرکت به تازگی اعلام کرده است که مجسمه یکی از شخصیت های معرفی نشده عنوان Dark Souls III را می سازد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در جریان رویداد انتشار عنوان Dark Souls III که در شهر توکیو  پایتخت ژاپن برگزار شد، شرکت اسباب بازی سازی ژاپنی گکو(Gecco) از ساخت یک مجسمه در ارتباط با یکی از شخصیت های عنوان Dark Souls III خبر داد اما این شرکت گفت که فعلا نمی تواند نام این شخصیت را اعلام کند. البته این پنهان کاری کمی عجیب به نظر می رسد و معلوم نیست که چرا این شرکت نام شخصیت مورد نظر را علام نمی کند. احتمالا این موضوع دو دلیل دارد:

اول این که شرکت گکو(Gecco) هنوز تصمیم نگرفته است که مجسمه کدام شخصیت عنوان Dark Souls III را بسازد و یا این مجسمه مربوط به شخصیتی است که هنوز معرفی نشده و اگر این شرکت نام این شخصیت را قبل از انتشار عنوان Dark Souls III اعلام کند سبب اسپویل شدن(لو رفتن) محتوای این عنوان می شود.

همچنین شرکت گکو(Gecco) از مجسمه Bonfire عنوان Dark Souls III نیز رونمایی کرد و آن را در رویداد انتشار این عنوان در توکیو در معرض نمایش قرار داد. این مجسمه بسیار جالب به نظر می رسد ولی هنوز مشخص نیست که آیا برای فروش در دسترس خواهد بود یا خیر. شما می توانید تصاویر این مجسمه به همراه تصاویر مربوط به رویداد انتشار عنوان Dark Souls III را در قسمت پایین مشاهده کنید:

عنوان Dark Souls 3 در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۶(پنج‌شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵) در کشور ژاپن و به صورت جهانی در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید