نفرات برتر تیم تحریری و خبری گیمفا در سال ۹۴ مشخص شدند

حامد زاهدی
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - 11:20

به پایان دومین دوره از مسابقه انتخاب نفرات برتر دو تیم تحریریه و خبرنگاران رسیده‌ایم. این شما بودید که با رای خود اقدام به انتخاب کاندید مورد نظرتان کرده و فرد برتر در دو زمینه متفاوت را از بین سایر کاندیدا مجزا و گزینش کردید. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

وب سایت خبری و تحلیلی گیمفا در سال ۹۴ توانست با پوششی مناسب از رویدادهای دنیای بازی‌های ویدیویی باری دیگر نظر مثبت مخاطبین را به سوی خود جذب نماید. بدون شک در این مسیر پر تلاطم وجود افرادی خبره و ماهر که با قلم و دانش خود اقدام به تحریر مقالاتی متنوع و خواندنی و ترجمه جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی خارجی می‌کنند، نقش گسترده‌ای را بر دوش می‌کشند. این مسابقه و نظرسنجی تنها ظاهری دوستانه و کاری داشته که بهانه‌ای شود برای تشکر و تجلیل از زحمات فراوان این عزیزان که وقت خود  را صرف خدمت به بازی‌باز ایرانی نموده‌اند.

نکته بسیار حایز اهمیتی که در بین نظرات پست نظرسنجی به چشم خورد شمار زیادی از دیدگاه‌های ارسالی از سوی کاربران بود. مخاطبین فهیم و متشخص گیمفا ضمن رای به فرد مورد نظرشان از سایر کاندیدها و به طور کلی اعضا و دستندرکاران گیمفا اعم از تیم مدیریتی، نویسندگان و خبرنگاران سپاسگزاری کرده و گفته بودند: همه عوامل و کاندیدا لایق جایزه بهترین هستند.

به شخصه بابت حمایت‌ها و القا روحیه از شما کاربران محترم نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

Top Writer result

بهترین نویسنده گیمفا در سال ۹۴ از دید کاربران

بله، همان طور که می‌دانید نظرسنجی ساعاتی بوده که پایان یافته و نتایج نیز مشخص است. دریک هفته گذشته شاهد رقابتی بسیار جذاب بودیم. در بخش بهترین نویسنده از همان ابتدا جناب دکتر سعید آقابابایی از سایر کاندیدا فاصله گرفت و با اختلافی چشم‌گیر توانست از سوی کاربران به عنوان «بهترین نویسنده سال ۱۳۹۴ گیمفا» انتخاب شود.

Top interviewer result

بهترین خبرنگار گیمفا در سال ۹۴ از دید کاربران

در نظرسنجی بعدی رقابت رنگ و بوی دیگری به خودش گرفت و بارها شاهد تغییر و تحول در ۳ جایگاه نخست بودیم. ابتدا آقای امیر حسین دهنوی از سایر عزیزان پیشی گرفت اما با گذشت کمتر از ۲۴ ساعت دگرگونی ایجاد شد و جای خودش را به آقای سعادتمند داد. جایگاه سوم نیز آقای اشکان عالی خانی با ثبات پایداری به خود اختصاص داده بود. سرانجام با پایان نظرسنجی آقای آرش سعادتمند از سوی کاربران به عنوان «بهترین خبرنگار سال ۱۳۹۴ گیمفا» انتخاب شد.

در آخر جای دارد از تمامی کسانی که در طول این یک سال با حضور خود در گیمفا سبب خدمتی بهتر به جامعه بازی‌باز ایرانی شدند، تشکر کنم و آرزوی پیشرفت در پله‌های ترقی زندگی برایشان دارم. از فردی اسم نمی برم چرا که ممکن هست عزیزی از قلم بیافتد.

مرسی که گیمفا را انتخاب کرده اید / سردبیر

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید