گیفت کارت
گیفت کارت

بروزرسانی جدید Rise of the Tomb Raider پشتیبانی از DirectX 12 را به همراه دارد

۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۲

استودیو کریستال داینامیکس و نیکسس با انتشار بروزرسانی جدید برای Rise of the Tomb Raider، پشتیبانی از DirectX 12 را در این عنوان ممکن ساخته اند. جزئیات کامل تر این بروزرسانی در ادامه مطلب موجود می باشد.

بروزرسانی جدید Rise of the Tomb Raider علاوه بر اضافه کردن DirectX 12، سیستم بنچمارک جدیدی را هم همراه خود دارد که با استفاده از آن خیلی راحت می توانید تفاوت عملکرد بر روی سیستم های مختلف را مشاهده کنید. بروزرسانی مذکور همچنین یکی سری از باگ ها، مشکلات HBAO+ و غیره را هم برطرف خواهد ساخت.

توضیحات ارائه شده توسط نیکسس بدین شرح است:

در نکسس ما سابقه زیادی در زمینه کار با کنسول ها داریم و یکی از بزرگترین تفاوت ها میزان سطح دسترسی است که رایانه های شخصی ارائه می کنند. می توانیم تک تک امکانات سخت افزاری و کوچکترین مصرف CPU را برای ارئه بهترین عملکرد ممکن تنظیم کنیم. با DirectX 12 ما گامی بزرگ در ارائه این انعطاف پذیری برخواهیم داشت. بزرگترین مزیت استفاده از DirectX 12 در Rise of the Tomb Raider به ما اجازه می دهد تا مصرف CPU را بر روی تمامی هسته ها تقسیم کنیم. این موضوع مخصوصا بروی CPU های هشت هسته ای مانند Intel i7 یا خیلی از مدل های AMD FX اهمیت دارد.

دانلود بروزرسانی جدید به طور خودکار از طریق Steam صورت می گیرد.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید