فیل اسپنسر: هدف ما مجبور کردن پی‌سی‌بازان به خرید اکس باکس‌وان نیست

۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷

همانطور که اطلاع دارید سیاست جدیدی که فیل اسپنسر به عنوان مدیر بخش اکس باکس در نظر گرفته است، نردیک کردن هرچه بیشتر دو پلتفرم اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ است. حال پس از تایید نسخه‌ای محدود از Forza 6 برای ویندوز ۱۰ این سوال برای افرادی که رایانه‌های شخصی را به‌عنوان پلتفرم خود انتخاب کردند پیش آمده که آیا مایکروسافت قصد مجبور کردن آنان به خرید اکس باکس وان را دارد یا نه. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

عنوان Forza 6: Apex قرار است به‌صورت انحصاری برای پلتفرم ویندوز ۱۰ منتشر شود. بسیاری از پی‌سی بازان پس از تایید عنوان خرسند بودند تا اینکه معلوم شد Forza 6: Apex نسخه محدود و رایگان (با پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای) بازی اصلی است. Apex کمتر از ۲۰ درصد محتوای بازی اصلی را دارد و این سوال برای پی‌سی بازان پیش آمد که آیا مایکروسافت با عرضه Apex قصد مجبور کردن آن‌ها به خرید اکس باکس وان را دارد؟ اسپنسر چنین پاسخ داد:

بسیاری از من این سوال را داشتند: آیا شما Forza 6: Apex را برای آن به ویندوز ۱۰ آوردید که به پی‌سی بازان قسمتی از عنوان عالی Forza 6 را نشان دهید تا آن‌ها اکس باکس وان بخرند؟

نه قصد و هدف ما این نیست. شاید شما اکس باکس وان نخواهید و این اشکالی ندارد. ما می‌خواهیم بهترین تجربه گیمینگ و برنامه‌های تلویزیونی را برای کنسول خود به ازمغان آوریم. در واقع شما با داشتن این دو پلتفرم حضور مایکروسافت را در آن‌ها حس خواهید و کارهای شما راحت‌تر می‌شود.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید