تماشا کنید: تریلر و تصاویر جدیدی از عنوان The King of Fighters XIV منتشر شد

سعید حلاجیان
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - 10:34

استودیو SNK Playmore، سازنده و ناشر عنوان The King of Fighters XIV، به تازگی تریلر و تصاویر جدیدی از این عنوان منتشر ساخته است که در آن ها شاهد رونمایی از شخصیت های عنوان The King of Fighters XIV و به خصوص شخصیت Tung Fu Rue هستیم. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

The King of Fighters XIV یک عنوان مبارزه ای و جدیترین نسخه از سری بازی های محبوب The King of Fighters است که شرکت SNK Playmore وظیفه ساخت و انتشار آن را به عهده دارد. طرح ساخت این عنوان از آن جایی آغاز شد که سازندگان می خواستند عنوانی را بسازند که هم گیم پلی ساده ای داشته و هم این که به مانند سری بازی های The King of Fighters محبوب باشد. در نتیجه همکاری شرکت SNK Playmore همراه با کمپانی سونی منجر به معرفی عنوان جدیدی به نام The King of Fighters XIV در نمایشگاه Tokyo Game Show شد.

حال به تازگی SNK Playmore، سازنده و ناشر عنوان The King of Fighters XIV، تریلر و تصاویر جدیدی از این عنوان منتشر ساخته است که شاهد رونمایی از شخصیت های جدید بازی به مانند Tung Fu Rue (از سری بازی های Fatal Fury) و سایر شخصیت هایی که تا به حال حضور آن ها در عنوان The King of Fighters XIV تایید شده است(به مانند Chin Gentsai و Choi Bounge) هستیم. شما می توانید تریلر و تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

KOFXIV-1 KOF14-10-1 KOF14-1-2 KOF14-2-2 KOF14-3-2 KOF14-4-1 KOF14-5-1 KOF14-6-1 KOF14-7-1 KOF14-8-1 KOF14-9-1 KOF14-11-1

عنوان The King of Fighters XIV در سال ۲۰۱۶ برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید