تصاویر جدید عنوان Sword Art Online: Hollow Realization منتشر شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵

مجله Dengeki PlayStation در جدیدترین شماره خود به بررسی عنوان Sword Art Online: Hollow Realization پرداخته و تصاویر جدیدی از این عنوان را نیز منتشر ساخته است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

عنوان Sword Art Online: Hollow Realization امسال(2016) در کشور ژاپن برای کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا منتشر می شود. اتفاقات و وقایع عنوان Sword Art Online: Hollow Realization در نسخه باز سازی شده قلعه Aincrad جریان دارد.

به تازگی مجله Dengeki PlayStation در جدیدترین شماره خود تصاویر جدیدی از عنوان Sword Art Online: Hollow Realization منتشر کرده است که در این تصاویر شاهد رونمایی از دو شخصیت Leafa و Sinon هستیم که برای اولین بار است که پای به قلعه Aincrad می گذارند. همچنین با توجه به تصاویر منتشر شده از عنوان Sword Art Online: Hollow Realization، در بخش ساخت شخصیت ها(کاراکترها)، گزینه های بسیاری به مانند جنسیت، فیزیک بدن، شکل، رنگ و نوع چشم ها، شکل دهان، مدل و رنگ موها، رنگ پوست، صدای شخصیت ها و سلاح ها قابل شخصی سازی است.

شما می توانید تصاویر منتشر شده از عنوان Sword Art Online: Hollow Realization را در قسمت پایین مشاهده کنید:

هنوز تاریخ انتشار دقیق عنوان Sword Art Online: Hollow Realization مشخص نیست اما طبق گفته سازندگان این عنوان امسال(۲۰۱۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید