نمرات عنوان Tom Clancy’s The Division منتشر شد (به‌روزرسانی شد)

۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۵

بالاخره پس از گذشت مدتی از عرضه، نمرات عنوان Tom Clancy’s The Division منتشر شد. برای مشاهده لیست نمرات انتشار یافته در ادامه با گیمفا همراه شوید.

همانطور که اطلاع دارید یوبیسافت تا هنگام عرضه عنوان Tom Clancy’s The Division نسخه‌ای از آن را در اختیار منتقدین قرار نداد و به همین دلیل شاهد انتشار نقدهای بازی تا پس از مدتی بعد از عرضه نبودیم. تا به اینجا از نقدهای محدود انتشار یافته با عنوانی شاهکار روبه‌رو هستیم. در ادامه می‌توانید نقدهای انتشار یافته را مشاهده کنید. در صورت انتشار نقد جدید و تغییر میانگین نمرات، پست به‌روزرسانی می‌شود.

این حقیقت را نمی‌شود نادیده گرفت که عنوان The Division بهترین بازی جهان بازی‌ست که یوبیسافت تا به حال انتشار داده است. درکنار گیم‌پلی جذاب و سرگرم کننده، المان‌های عناوین نقش آفرینی و بازی تاکتیکی نیز قرار دارد. همچنین شما می‌توانید از اینکه به‌تنهایی به بازی بپردازید نیز لذت ببرید و در کنار آن تجربه بازی با دوستان‌تان بسیار بهتر می‌شود.
Examiner: 10/10
LaPS4: 9/10
The Division ترکیبی فوق‌العاده از ژانرها و سبک‌هاست. نتیجه آن عنوانی جذاب و اعتیادآور است.
JeuxActu: 8.5/10

Gameblog.fr: 8/10

GameSpot: 8/10
The Division جهانی عمیق و پرجزئیات دارد و درکنار آن شاهد بخش داستانی قوی هستیم. سیستم loot بازی بسیار عالی است و یک پارچگی بخش چندنفره آن قابل ستایش است اما متاسفانه هوش مصنوعی بازی بسیار قابل پیشبینی و ضعیف است. ماموریت‌های جانبی بازی نیز پس از مدتی تکراری و یکنواخت می‌شوند. بعضی ویژگی‌های موردنیاز مثل نبود امکان نشستن در بازی آزاردهند است اما با وجود این مشکلات من نمی‌توانم یک لحظه جلوی خود را از بازی نکردن The Division بگیرم، مشکلات آن پس از مدتی فراموش می‌شوند چراکه لذت بازی شما را دربر می‌گیرد.
XGN: 8/10
The Division جهانی زیبا و واقعی دارد که بسیار سرگرم کننده است. در کنار آن گیم‌پلی جذاب آن با مهارت‌ها و سلاح‌های مختلف به‌خوبی تنظیم شده اما هم‌اکنون این عنوان در مراحل پایانی خود محتوای مناسبی ندارد و بازی تکراری می‌شود.

میانگین نمرات براساس نقدهای انتشار یافته:

نسخه اکس باکس وان

نسخه پلی استیشن ۴

نسخه رایانه‌های شخصی

 

عنوان Tom Clancy’s The Division هم‌اکنون در اختیار کنسول‌های اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی است.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید