تماشا کنید: Plants vs. Zombies: Heroes معرفی شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۱

بازی Plants vs. Zombies کار خود را با سبک دفاع از قلعه (tower-defense) آغاز کرد و سپس با سری Garden Warfare تبدیل به یک عنوان تیراندازی سوم شخص شد. حال جدیدترین محصول از Plants vs. Zombies یک بازی کارتی است. بعد از آن هم خدا می داند که آیا بازی بر اساس این سری محبوب با مضمونی مسابقات کارتینگ هم ساخته خواهد شد یا نه!

بازی جدید Plants vs. Zombies: Heroes نام دارد که معرفی آن هم توسط تهیه کننده ارشد این عنوان یعنی آقای برایان لیندلی صورت گرفته. این بازی یک عنوان کارتی با سبک “ابر قهرمانان” است که بازیکنان را مامور می کند تا با جمع کردن ارتشی به نبرد بروند.

در این عنوان علاوه بر شخصیت های قدیمی Plants vs Zombies، موارد جدیدی از Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 هم مانند Super Brainz ،Z-Mech ،Citron و Rose حضور دارند. از شخصیت های جدید می توان به Green Shadow اشاره کرد که “نسخه گریزانتر اما قدرتمند نخود شکلیک کن (pea shooter)” است. دیگر شخصیت جدید که در گروه زامبی ها دسته بعدی می شود Impfinity است که یک قهرمان کوتوله زامبی با قابلیت احضار کلون های فراوان در میدان جنگ می باشد.

Plants vs. Zombies: Heroes که برای موبایل های هوشمند معرفی شده است، در آوردن برخی موارد به این پلتفرم، اولین قلمداد می شود به عنوان مثال این اولین بار است که در یک نسخه موبایل، زامبی ها قابل بازی هستند و این اولین بار خواهد بود که بازیکنان به صورت زنده در نبردهای چندنفره علیه یکدیگر قرار می گیرند. این عنوان برای 2 سیستم عامل اندروید و iOS منتشر می شود.

دانلود با کیفیت 720p

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید