سونی اروپا جلسه استخدامی برای سازندگان سابق Fable Legends برگزار می کند

۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷

خبر لغو ساخت بازی Fable Legends و تعطیلی Lionhead قطعا ناراحت کننده بود اما این تنها بازیبازها نیستند که از این اتفاق ناراحت شده اند بلکه کارکنان سابق استودیو نامبرده هم ضربه بزرگی به خاطر از دست دادن شغلشان خورده اند. حال به نظر می رسد که شعبه اروپایی شرکت سونی (Sony Computer Entertainment Europe) قصد دارد یک سری از سازندگان سابق Fable را استخدام کند.

شرکت سونی اروپا رسما اعلام کرده است که قصد دارد تا یک جلسه استخدامی برگزار کند که هدف اصلی آن هم کارکنان سابق Lionhead هستند. متن منتشر شده در توئیتر بدین شرح است:

ما روز دوشنبه در گیلفورد جلسه استخدامی را برای تمامی افراد حاضر در استودیو Lionhead برگزار خواهیم کرد. لطفا سری به ما بزنید تا علاوه بر نوشیدنی، گپ و گفتی داشته باشیم. مردم مختلفی از تمامی استودیو های Sony Computer Entertainment Europe حضور خواهند داشت و اگر دوست دارید که برای آن موقع وقت رزرو کنید، توئیت های اکانت PlayStation Job را دنبال کنید.

Lionhead در مدت فعالیت خود بازی های خیلی خوبی را ارائه کرد و در سال 2006 هم توسط مایکروسافت خریداری شد. این مهم بدین معنی بود که بازی های آنها به انحصار پلتفرم های اکس باکس و رایانه های شخصی در خواهد آمد. حال اگر افراد استودیو نامبرده سر از سونی در بیاورند، برگ برنده بزرگی برای سونی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید