Cyberpunk 2077 بهتر، بزرگ‌تر و انتقلابی‌تر از چیزی است که قرار بود باشد

۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۲

در جریان کنفرانس مالی سال 2015 استودیوی بزرگ و موفق سی‌دی‌ پراجکت رد، سخنگوی این استودیو، آدام کیسینسکی و رئیس استودیو، آدام بوداوسکی در مورد بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 صحبت کردند. عنوانی که روند ساخت طولانی و زیادی را طی کرده است و در زمانی نا معین برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد.

ابتدا از همه دریافتیم که Cyberpunk 2077 بسیار بهتر از پروژه نخسین است. بوداوسکی توضیح می‌دهد که استودیو، همواره می‌خواهد بازی‌های بهتر و بهتری بسازد و از آن‌ جایی که موفقیت عنوان The Witcher 3: Wild Hunt فوق‌العاده بالا بود، عنوان Cyberpunk 2077 می‌خواهد از پروژه ساخت اولیه نیز بهتر، بزرگ تر و انقلابی تر باشد. به همین دلیل است که سی‌دی پراجکت همچنان «کارهای زیادی برای انجام دادن دارند». آن‌ها می‌خواهند که بازی‌شان «بسیار برجسته» باشد.

ما همچنین دریافتیم که Cyberpunk 2077 یک بازی بسیار عظیم است و حتی از قسمت سوم Witcher نیز بزرگ تر است. استودیو نیز در مورد این بازی «به شدت جاه طلب» است. اما پیش از این مسائل، کیسینسکی اشاره کرده بود که استودیوی سی‌دی پراجکت به شدت مشغول کار برروی عناوین خود است و برای توسعه بیشتر و سریع‌تر، آن‌ها می‌خواهند تعداد کارکنان را دو برابر کنند. سی‌دی پراجکت هم‌اکنون 400 کارمند دارد که این رقم به 800 یا بیشتر افزایش خواهد یافت. این نیرو به 4 تیم تقسیم خواهند شد و بعضی از آن‌ها وارد توسعه بخش‌های جدید بازی‌ها خواهند شد. کیسینسکی همچنین توضیح داد که استودیو، یک چرخه طولانی ساخت بازی را پیش رو دارد که تا سال 2021 به طول می‌انجامد. حاصل این تلاش‌ها، دو بازی بسیار بزرگ (یکی عنوان Cyberpunk 2077 و دیگری یک نقش‌آفرینی AAA معرفی نشده) است. به علاوه اینها، پروژه‌هایی نیز در دست ساخت هستند که فعلا نمی‌توانند در مورد آن صحبتی انجام دهند. استودیو مطمئن است که بازی‌های پیش رو، فرصت این را دارند تا حتی از The Witcher 3 نیز بهتر و موفق تر شوند و دوره طولانی ساخت بازی‌ها تغییری نخواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید