تصویر هنری جدیدی از عنوان Uncharted 4: A Thief’s End منتشر شد

امیرحسین دهنوی
۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - 13:08

سونی و ناتی‌داگ تصویر هنری جدیدی برای تبلیغات عنوان Uncharted 4: A Thief’s End منتشر کرده‌اند. برای مشاهده تصویر انتشار یافته در ادامه با گیمفا همراه شوید.

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End قرار است در ۱۰ مه به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر گردد. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را مشاهده کنید(برای مشاهده در سایز اصلی کیک کنید):

uncharted-4-promotional-art

چند روز پیش شاهد انتشار پیش‌نمایشی از بخش چندنفره این عنوان بودیم. همچنین شما می‌توانید آخرین پیش‌نمایش داستانی بازی را در اینجا مشاهده کنید.

همچنین اخیرا Uncharted 4: A Thief’s End با تاخیری در عرضه خود روبه‌رو شده است.

Uncharted 4: A Thief’s End دیگر در ۲۶ آپریل (۷ اردیبهشت) منتشر نخواهد شد. شاون لیدن از سونی این خبر بد را لحظاتی پیش در بلاگ پلی استیشن منتشر کرد. تاریخ عرضه جدید ۱۰ مه (۲۱ اردیبهشت) خواهد بود.

ناتی داگ به سختی درحال توسعه بازی است. در اواخر این ماه Uncharted 4: A Thief’s End گلد خواهد شد و مراحل پس تولید آن آغاز می‌شود. از آنجایی که بتوانیم درخواست‌های جهانی Uncharted 4 را پاسخگو باشیم و مطمئن شویم تمام دنیا بتوانند بازی را در روز اول تجربه کرده و به آن دسترسی داشته باشند، تصمیم بر عقب انداختن زمان عرضه بازی به مدت دو هفته کردیم تا زمان بیشتری برای تولید داشته باشیم.

ما می دانیم که خبر ناامید کننده است و متاسفیم که باید کمی بیشتر منتظر تجربه جدیدترین بازی ناتی داگ بمانید. خبر خوب این است که بازی فوق العاده است، ما کاملا اطمینان می‌دهیم که بازی ارزش صبر کردن شما را داشته و تیم ناتی داگ از همیشه مشتاق‌تر است تا آخرین ماجراجویی نیتن دریک توسط شما تجربه شود.

Uncharted 4: A Thief’s End در ۲۱ اردیبهشت به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید