فریم‌ریت و رزولوشن عنوان Gears of War 4 اعلام شد | امکان عرضه نسخه رایانه‌های شخصی

۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷

مایکروسافت به‌صورت رسمی رزولوشن و فریم‌ریت عنوان موردانتظار Gears of War 4 را اعلام کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

راد فرگوسن، رییس استودیوی کوالیشن، اطلاعات بیشتری از عنوان مورد انتظار Gears of War 4 در مصاحبه خود با مجله گیم اینفورمر اعلام داشت. Gears of War 4 در اکس باکس وان با رزولوشن ۱۰۸۰p و فریم‌ریت ۳۰ اجرا می‌شود. همچنین بخش چندنفره آن نیز با فریم‌ریت ۶۰ اجرا خواهد شد.

در ادامه گیم اینفورمر به‌صورت مستقیم از راد فرگوسن امکان انتشار Gears of War 4 برای رایانه‌های شخصی را جویا شد و فرگوسن چنین جواب داد:

احتمالا.

این نخستین عنوان سری نخواهد بود که برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. Gears of War Ultimate Edition نیز اخیرا برای رایانه‌های شخصی منتشر شد که متاسفانه بهینه سازی درستی در آن انجام نگرفته بود.

در هفته‌های گذشته شاهد تایید شدن عنوان مورد انتظار Quantum Break برای ویندوز ۱۰ بودیم. سپس در این هفته نیز نسخه رایگان و محدود Forza 6 برای ویندوز ۱۰ تایید گردید. آرون گرینبرگ در طی مصابحه خود با Gameblog از انتشار Gears 4 برای رایانه‌های شخصی گفت.

هدف ما این است که بازی‌باز را از تجربه عناوین‌مان محروم نکنیم. چیزی که ما می‌خواهیم این است که عناوین‌مان توسط بیشترین بازی‌باز ممکن تجربه شود. اینکار باعث موفقیت بیشتر می‌شود و به ما اجازه می‌دهد این موفقیت را در ساخت عناوین بیشتر صرف کنیم. Quantum Break را در نظر بگیرید که برروی اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود، این کار هم به ما و هم به رمدی کمک می‌کند. این دیدگاه ماست. ما همچنان سرمایه‌گذاری‌های مختلفی برای توسعه عناوین انحصاری کنسولی مثل Gears of War 4 و ReCore درکنار Halo Wars 2 می‌کنیم. قصد ما ایجاد یک اکوسیستم عظیم برای بازی‌بازان است.

ما می‌دانیم که بسیاری برروی کنسول‌های ما بازی‌ها را تجربه می‌کنند و ما نیز همچنان بهترین بازی‌ها را برای آن می‌آوریم. درکنار بازی‌های کنسول، عناوینی نیز وجود دارند که می‌توانند به‌صورت همزمان برای رایانه‌های شخصی و کنسول اکس باکس وان انتشار یابند. عنوان Quantum Break را درنظر بگیرید. شما در صورت پیش‌خرید نسخه اکس باکس وان، نسخه ویندوز ۱۰ را به رایگان دریافت می‌کند، بازی‌بازان استفاده‌های زیادی از آن می‌برند. ذخیره سازی‌ها شما برروی هر دو پلتفرم قابل تجربه هستند و شما می‌توانید دقیقا در جایی که نسخه کنسولی را رها کردید، در نسخه ویندوز ۱۰ ادامه دهید. ما می‌دانیم که بازی‌بازان بسیاری در رایانه‌های شخصی عناوین ما را تا‌به‌حال تجربه نکرده‌اند. برای ما هدف آن است که بازی‌بازان برروی پلتفرمی که هم‌اکنون دارند و می‌خواهند بازی کنند، به تجربه عناوین‌مان بپردازند.

همانطور که در متن خواندید، مدیربازاریابی اکس باکس از Gears of War 4 به‌عنوان انحصاری کنسولی یاد کرد. مطمئنا چنین حرفی یک اشتباه لفظی نبوده است و حال باید در انتظار تایید رسمی از سوی مایکروسافت باشیم. این احتمال نیز وجود دارد که همانند نسخه محدود و رایگان Forza 6 برای رایانه‌های شخصی، بخشی از Gears 4 (مثلا تنها بخش چندنفره) برای رایانه‌های شخصی عرضه شود. با انتشار Gears 4 تنها Crackdown 3 و Scalebound عناوین کاملا انحصاری کنسول اکس باکس وان باقی خواهند ماند.

Gears of War 4 قرار است در اواخر امسال برای اکس باکس وان (و احتمالا رایانه‌های شخصی) منتشر گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید