آغاز سال ۱۳۹۵ مبارک باد | عیدی شما، تقویم ۱۳۹۵

حامد زاهدی
۱ فروردین ۱۳۹۵ - 10:40

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی کاربران عزیز گیمفا. آغاز سال ۱۳۹۵ را به شما و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم. یک سال دیگر از عمر گیمفا گذشت و این ششمین سالی است که توفیق خدمت صادقانه به بازی‌بازان عزیز ایرانی را کسب نموده‌ایم؛ پروژه‌های زیادی برای بالابردن سطح کیفی اطلاع رسانی اخبار بازی های رایانه‌ای در دست اجرا بود که شکر خدا موفق به اجرایی کردن بیشتر آن شدیم و طیف وسیعی از اخبار بازی های کامپیوتری، چه ایرانی و چه خارجی را با شعار “رفاه حال هرچه بیشتر بازیباز ایرانی” پوشش دادیم؛ امید است در سال جاری با یاری شما عزیزان بتوانیم به اهداف والاتری دست یابیم.

بله، عیدی شما فراموش نشده است! در اقدامی دیگر تقویمی اختصاصی سال ۱۳۹۵ را آماده کرده ایم که در هر ماه بتوانید یکی از دوازده تصویر آن را بر روی صفحه دسکتاپ خود قرار دهید.

این پایان کار نیست؛ همچنین شماره جدید مجله الکترونیکی گیمفا در قالب ویژه نامه‌ای برای آن دسته از بازی‌بازانی که در تعطیلات به مسافرت خواهند رفت آماده کرده‌ایم که با استفاده از تبلت یا گوشی‌های هوشمند خود مطالعه کنند و از دنیای بازی های کامپیوتری بی‌خبر نباشند.این شماره در تعطیلات عید منتشر خواهد شد.

در ضمن هر روز با یک مقاله جذاب و خواندنی از بهترین های ۱۳۹۴ با شما همراه خواهیم بود که خواندن آن خالی از لطف نیست.

آرزو دارم نوروزی که پیش رو دارید، آغاز روزهایی باشد که آرزو دارید.

سال نو مبارک / کـــادر گیمفا

دانلود تقویم

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید