آغاز سال 1395 مبارک باد | عیدی شما، تقویم 1395

۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی کاربران عزیز گیمفا. آغاز سال 1395 را به شما و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم. یک سال دیگر از عمر گیمفا گذشت و این ششمین سالی است که توفیق خدمت صادقانه به بازی‌بازان عزیز ایرانی را کسب نموده‌ایم؛ پروژه‌های زیادی برای بالابردن سطح کیفی اطلاع رسانی اخبار بازی های رایانه‌ای در دست اجرا بود که شکر خدا موفق به اجرایی کردن بیشتر آن شدیم و طیف وسیعی از اخبار بازی های کامپیوتری، چه ایرانی و چه خارجی را با شعار “رفاه حال هرچه بیشتر بازیباز ایرانی” پوشش دادیم؛ امید است در سال جاری با یاری شما عزیزان بتوانیم به اهداف والاتری دست یابیم.

بله، عیدی شما فراموش نشده است! در اقدامی دیگر تقویمی اختصاصی سال 1395 را آماده کرده ایم که در هر ماه بتوانید یکی از دوازده تصویر آن را بر روی صفحه دسکتاپ خود قرار دهید.

این پایان کار نیست؛ همچنین شماره جدید مجله الکترونیکی گیمفا در قالب ویژه نامه‌ای برای آن دسته از بازی‌بازانی که در تعطیلات به مسافرت خواهند رفت آماده کرده‌ایم که با استفاده از تبلت یا گوشی‌های هوشمند خود مطالعه کنند و از دنیای بازی های کامپیوتری بی‌خبر نباشند.این شماره در تعطیلات عید منتشر خواهد شد.

در ضمن هر روز با یک مقاله جذاب و خواندنی از بهترین های 1394 با شما همراه خواهیم بود که خواندن آن خالی از لطف نیست.

آرزو دارم نوروزی که پیش رو دارید، آغاز روزهایی باشد که آرزو دارید.

سال نو مبارک / کـــادر گیمفا

دانلود تقویم

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید