عدم عرضه Sniper Elite 4 برای کنسول‎های نسل هفتم

۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵

Sniper Elite 4 چندروز پیش رسما تایید شد و استودیو ربلیون با انتشار تریلری از آن، تاحدودی برخی ویژگی‎های بازی را به نمایش گذاشت. پس از انتشار اطلاعاتی جزئی، حال ربلیون رسما اعلام کرد این بازی فقط برای کنسول‎های نسل هشتم و رایانه‎های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه همراه گیمفا باشید.

از مهم‎ترین اطلاعاتِ منتشرشده از بازی می‎توان به این اشاره کرد که Sniper Elite 4 دنباله ای مستقیم بر Sniper Elite 3 شناخته می شود و در وقایع آن، بازیکنان شاهد ادامه ماجراهای قهرمان بازی یعنی کارل فیربورن خواهند بود که به ایتالیا سفر می کند. فیربورن سعی دارد تا به نیروهای شورشی حاضر در کشور نامبرده کمک کند که بر علیه فاشیسم قیام کرده اند. از طرفی دیگر هم او ماموریت دارد تا یک تهدید جدید علیه نیروهای متحدین در اروپا را از بین ببرد.

Sniper Elite 4 بر روی کنسول ها با رزولوشن ۱۰۸۰p اجرا می شود، بزرگترین نقشه در کل سری را دارد و از بخش های co-op و چند نفره در کنار کمپین اصلی نیز بهره می برد.

استودیو ربلیون ضمن اشاره به عدم عرضه بازی برای کنسول‎های نسل هفتم، از بلندپراوازنه بودن بازی گفت:

بازی Sniper Elite 4 به‎صورت اختصاصی برای کنسول‎های نسل هشتم و رایانه‎های شخصی عرضه خواهد شد. [به لطف این امر] قرار است در Sniper Elite 4 شاعد متنوع‎ترین محیطِ این سری باشید؛ جدا از وسیع‎بودن خودِ بازی، میدانِ دیدِ وسیعی هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نظر شما در این باره چیست؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید