هم‌اکنون می‌توانید عنوان Hitman را روی پلتفرم پلی‌استیشن 4 پیش دانلود کنید

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹

جدیدترین عنوان از سری بازی های Hitman در تاریخ 11 مارس (21 اسفندماه) عرضه خواهد شد و ما باید تا آن روز منتظر مامور 47 اما اینبار به صورت اپیزودیک باشیم. اگر شما این عنوان را پیش خرید کردید، هم‌اکنون می‌توانید تنها قسمت اول بازی را از فروشگاه پلی‌استیشن پیش دانلود کنید. برای جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

قابلیت های جدید گیم پلی بازی در مقایسه با آخرین نسخه از سری Hitman که Hitman: Absolution باشد کمی متفاوت است و گیم پلی آن بیشتر از نسخه Hitman: Blood Money پیروی می‌کند.

نسخه بتای Hitman برای کسانی که این بازی را پیش خرید کرده باشند هم‌اکنون دردسترس است. اولین قسمت از بازی که مقدمه ای بر اولین مرحله از داستان بازی باشد در فرانسه و شهر پاریس جریان دارد.

در قسمت های بعدی، مامور 47 به مکان های مختلفی از جمله، ژاپن، آمریکا و تایلند سفر خواهد کرد. عکس زیر توسط یکی از کاربران وبسایت Reddit منتشر شده که پیش دانلود عنوان Hitman را به نمایش می‌کشد:

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، عنوان Hitman دارای 7 گیگابایت حجم خواهد بود و ظاهرا هر قسمت به صورت محتوای اضافه عرضه خواهد شد که اولین قسمت بازی نیز که در پاریس جریان دارد 2.75 گیگابایت حجم دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید