گیفت کارت
گیفت کارت

جزییات و تصاویر جدیدی از محتویات الحاقی ماه مارس عنوان Driveclub منتشر شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۳

به روز رسان 1.27 عنوان Driveclub، امروز برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد و حال استودیو ی اوولوشن، سازنده عنوان Driveclub، امروز رسما اعلام کرد که اواخر ماه مارس بسته های الحاقی جدید دیگری نیز برای این عنوان منتشر خواهند شد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

استودیوی اوولوشن، سازنده عنوان Driveclub، امروز رسما به روز رسان 1.27 این عنوان را منتشر ساخته است. محتویات این به روز رسان به شرح زیر می باشد:

  •  Drift Mode ( حالت دریفت) جدید: هم اکنون دریفت های سریع و دقیق امتیاز بیشتری را به همراه خواهند داشت. از طرف دیگر با خارج شدن از مسیر اصلی، رانندگی با سرعت آهسته و یا برخورد با دیوار(جدول) هنگام دریفت کشیدن، نه تنها امتیازی دریافت نمی کنید بلکه به خاطر تقلب کردن جریمه شده و از امتیاز شما کسر می گردد. همچنین به دلیل وضع قوانین جدید(قانون جریمه) امتیازات جدول رده بندی در بخش Drift Mode از نو محاسبه می شود.
  • افزودن بیست و پنج لول Elite: برای دست یافتن به لول های Elite کافی است تا به سطح(لول) شصت برسید.
  • افزودن بیست و پنج لول جدید برای رانندگان (Driver Levels) و سی و پنج لول جدید برای Club ها(حداقل لول 120) همراه با پاداش های جدید که می توانید در حین بازی و کسب امتیاز آن ها را آزاد کرده و به دست آورید.
  • به روز رسانی رابط کاربری و صفحه بارگذاری(لودینگ) عنوان Driveclub و DRIVECLUB BIKES با تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران در هشتگ پلی استیشن 4 در شبکه های اجتماعی.
  • عملکرد کلی بازی را بهبود بخشیده و باعث ثبات و پایداری آن خواهد شد.

همچنین استودیو ی اوولوشن، سازنده عنوان Driveclub، امروز رسما اعلام کرد که اواخر ماه مارس بسته های الحاقی دیگری نیز برای این عنوان منتشر خواهند شد که محتویات آن ها به شرح زیر است:

  • افزودن سوپر بایک( موتور مسابقه ای) Aprilia RSV4 RF ABS.
  • بسته الحاقی Finish Line که شامل شش مسابقه(رویداد)، پنج تروفی و دو اتومبیل جدید Koeniggsegg Regera و Jaguar XJ220 خواهد بود.
  • بسته الحاقی MV Agusta که شامل شش رویداد، پنج تروفی و دو موتور مسابقه ای جدید MV Agusta Brutale 1090 Corsa و MV Agusta F4RC خواهد بود.

حال به تازگی آقای پائول راستچینسکی، کارگردان عنوان Driveclub، تصاویر جدیدی از این بسته های الحاقی منتشر کرده است که شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

ابن بسته های الحاقی در تاریخ 22 مارس 2016(سه‌شنبه 3 فروردین 1395) برای کنسول پلی استیشن 4 و عناوین Driveclub و DRIVECLUB BIKES در دسترس خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید