تماشا کنید: تریلر جدید عنوان Street Fighter V منتشر شد| راهنمای شخصیت Mika

۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵

کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، با انتشار تریلر جدیدی به کار خود برای معرفی و راهنمای مبارزات شخصیت های این عنوان ادامه می دهد. در جدیدترین تریلر عنوان Street Fighter V نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Mika. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Mika Nanakawa یا Rainbow Mika که به اختصار R. Mika نیز خوانده می شود، یکی دیگر از شخصیت های قابل بازی در سری بازی های Street fighter است که برای اولین بار شاهد حضور وی در عنوان Street Fighter Alpha 3 بوده ایم. Mika یک کشتی گیر حرفه ای است که توسط  Yoko Harmegeddon( تگ Mika در مسابقات کشتی حرفه ای) آموزش دیده است.

Mika، مبارزی است سریع و چابک که پرش های بلند و سریعی داشته و حملات ترکیبی متنوعی برای وی طراحی شده است. یکی از معروف ترین حملات ویژه وی Mic Performance است که از یک میکروفن استفاده می کند، در یک نقطه ایستاده و شروع به خواندن می کند. هر چه بازیکن دکمه مربوطه را بیشتر نگه دارد، Mika قدرت بیشتری به دست آورده و هنگامی که شما دکمه مربوطه را رها کنید، اجرای وی متوقف شده و Mika میکروفون را با شدت به سمت حریف خود پرتاب می کند.

حال Mika پس از مدت ها دوری به عنوان Street Fighter V بازگشته، حرکات وی نیز کمی تغییر یافته و فن های کشتی بیشتری نیز به آن اضافه شده است. کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Mika و با حرکات و مبارزات این شخصیت(از حرکات ساده و ابتدایی تا تاکتیک های پیشرفته) بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

[jwplayer mediaid=”302434″]

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Street Fighter V هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید