تصاویر و جزییات جدیدی از به روز رسان فروشگاه پلی استیشن منتشر شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹

به نظر می رسد به روز رسان جدید فروشگاه پلی استیشن، تنها شامل عناوین جدید نمی شود و سونی تمام صفحات مربوط به بازی ها را از نو باز سازی کرده و بخش های مختلفی را به آن ها اضافه کرده است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

روز گذشته برای لحظاتی شاهد تغییرات بسیاری در فروشگاه پلی استیشن بوده ایم. علاوه بر اضافه شدن عناوین جدید، تمام صفحات مربوط به آن ها از نو باز سازی شده است. هر عنوان دارای صفحات مختلفی به مانند Media ،Details ،Add-ons ،Bundles ،Avatars ،Themes و Recommendations است که می توانید با استفاده از کلید های بالا یا پایین جهت گر(دسته) یا شوک سمت چپ، صفحات را بالا و پایین کرده تا اطلاعات و جزییات کاملی به مانند حجم دانلود، تاریخ انتشار، باندل، تریلر ها و همچنین شرح کوتاهی از هر عنوان را در صفحات ذکر شده مشاهده کنید. البته این موضوع شامل تمامی عناوین نمی شود؛ به طور مثال برخی از عناوین موجود در فروشگاه پلی استیشن شامل تصاویر پس زمینه و یا آواتارهای اختصاصی نخواهند بود.

این تغییرات فقط برای مدت کوتاهی در دسترس بود و اندکی بعد توسط سونی به حالت اولیه خود بازگشت. به نظر می رسد که هنوز این به روز رسان کامل نشده و اشتباها توسط سونی در معرض نمایش قرار گرفت و حتی اشتباهات بسیاری نیز در آن مشاهده شد از جمله این که بسیاری از عناوین، اشتباها به صورت کراس پلتفرم لیست شده بودند.

البته پیش از این که سونی فروشگاه پلی استیشن را به حالت اولیه خود باز گرداند تصاویر بسیاری از آن در فضای مجازی منتشر شد که شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید