بسته الحاقی Sky Fortress برای دارندگان سیزن پس Just Cause 3 در دسترس است

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

اخیرا تاریخ انتشارهای زیادی پیرامون بازی های کامل و محتویات دانلودی آنها اعلام می شود و در این میان بد نخواهد که یادآوری کوچکی پیرامون جدیدترین آنها انجام دهیم.

بسته الحاقی Sky Fortress برای دارندگان سیزن پس Just Cause 3 عرضه شده است و اگر شما هم این سیزن پس را خریداری کرده اید، می توانید دانلود خود را شروع کنید. Sky Fortress یکی از 3 بسته الحاقی Just Cause 3 در بخش های هوا، زمین و دریا است که این عنوان، بخش هوا را پوشش می دهد.

Sky Fortress در رابطه با شرکتی به نام eDEN Corporation است که با استفاده از ربات های مرگبار خود، تهدیدی جدی برای شما خواهد بود. خوشبختانه Rico Rodriguez به عنوان قهرمان بازی برای مقابله با این تهدید، از از نسخه جدید Bavarium Wingsuit استفاده خواهد کرد که بر روی آن مسلسل نصب شده و می تواند دشمنان را از بین ببرد. او همچنین از ربات شخصی Eviction برای دفاع در کنار مسلسل Bavarium Splitter بهره مند خواهد شد. تمامی این آیتم ها در بازی اصلی هم قابل استفاده هستند.

اگر سیزن پس Just Cause 3 را تهیه نکرده اید، Sky Fortress به صورت جداگانه در ۱۵ مارس، به قیمت ۱۱٫۹۹ دلار فروخته خواهد شد. قیمت سیزن پس که هر ۳ بخش هوا، زمین و دریا را در خود دارد ۲۴٫۹۹ دلار است.

Just Cause 3 برای رایانه های شخصی، کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید