شخصیت‌های اصلی Gears of War 4 و صداگذاران‌شان اعلام شد |‌فرزند مارکوس!

۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۳

بالاخره استودیوی کوالیشن سکوت عذاب آور خود را در رابطه با عرضه اطلاعات جدید از عنوان موردانتظار Gears 4 شکست. در ادامه با شخصیت‌های اصلی و صداگذاران Gears of War 4 آشنا شوید.

استودیوی کوالیشن به‌صورت رسمی اعلام کرد که شخصیت اصلی بازی فرزند مارکوس فینیکس (شخصیت سه‌گانه اصلی) خواهد بود. همچنین Gears 4 بیست و پنج سال پس از اتفاقات Gears of War 3 رخ می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از سه شخصیت بازی را مشاهد کنید:

حال بیایید نگاهی دقیق‌تر به این شخصیت‌ها داشته باشیم.

JD Fenix

جی‌دی فینیکس فرزند مارکوس فینیکس توسط لیام مک اینتایر بازیگر سریال‌هایی چون Spartacus و The Flash صداگذاری می‌شود. شخصیت جی‌دی طبق گفته‌های استودیوی کوالیشن، آرمانگرا خواهد بود که از خانه خود در سنین کودکی برای پیوستن به COG می‌گریزد. جی‌دی جوان در یک ماموریت مهم غایب شده و دیگر خبری از او نمی‌شود. شما در هنگام تجربه Gears 4 داستان آن را با اطلاعات بیشتری دریافت خواهید کرد.

Kait Diaz

کیت دیاز که توسط لورا بیلی صداگذاری می‌شود، بیگانه‌ایست که بیرون از دیوارهای شهر که از بشر دفاع می‌کند بزرگ شده است. فینیکس جوان به‌همراه کیت دیاز خواهد بود. او به‌عنوان کسی که می‌تواند از خود به خوبی دفاع کند به COG می‌پیوندد و رابطه دوستانه‌ای با جی‌دی دارد. بیلی درمورد شخصیت‌اش چنین گفت:

او نقطه شروع بسیار عالی در این جهان دارد، چرا که از چیزی از آن نمی‌داند.

Delmont ‘Del’ Walker

در آخر نیز دل واکر که قبلا عضو COG بوده است حضور دارد. او یک یتیم است و با جی‌دی در مدرسه شبانه‌روزی که می‌رفته است، آشنا می‌شود. او توسط یوجین برد صداگذاری می‌شود که پیش‌تر در عنوان Battlefield Hardline حضور داشته و در سریال Arrow نیز نقشی ایفا کرده است. او به‌دنبال ‌فینیکس جوان وارد COG شده و همراه او نیز گم می‌شود. فینیکس و واکر هردو در سرزمین‌های بیگانه wilds of Sera به‌دنبال پناهگاه بودند و واکر به دوست خود بسیار وفادار است.

به‌زودی اطلاعات بیشتر از عنوان Gears 4 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید