بتسدا مشغول استخدام توسعه‌دهنده‌های جدید برای «پروژه‌های جدید» است

۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۶

اینطور که مشخص است بتسدا در پشت صحنه مشغول آماده سازی عناوین جدیدی است. طرفداران نیز حدس‌های بسیاری می‌زنند از The Elder Scrolls 6 گرفته تا حتی Fallout 5. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

طبق آگهی موقعیت شغلی جدیدی که بتسدا انتشار داده است، آن‌ها به دنبال توسعه دهندگانی برای کار برروی پروژه‌های جدید هستند. بتسدا به چهار کارمند جدید احتیاج دارد و دو تن از آن‌ها در استودیوی مونتریال و دو تن دیگر نیز در واشنگتن مشغول به کار خواهند شد. بتسدا به دو برنامه‌نویس گرافیکی، یک برنامه‌نویس بازی و یک برنامه نویس موتور بازی احتیاج دارد. اطلاعات زیادی از آگهی‌ها نمی‌توان بدست آورد اما چند نکته‌ای قابل اهمیت است:

نخست آنکه بتسدا به‌دنبال شخصی با تجربه در عناوین سبک نقش آفرینی‌ست، که کاملا با سبک بتسدا هم‌خوانی دارد، اما نکته قابل توجه آن است که این شرکت محبوب در رزومه شخص درخواست کننده به تجربه توسعه بازی برروی اکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ تاکید دارد. در ادامه نیز بتسدا به‌دنبال یک کدنویس ماهر در زمینه موتور بازی‌هاست که احتمالا می‌خواهند باگ‌ها و مشکلات بازی را با بهینه ساختن موتور بازی، به حداقل برسانند.

ما به‌صورت رسمی خبر داریم که محوای اضافی Fallout 4 در دست توسعه است اما وظیفه ساخت این محتوای دانلودی بر دوش تیم کوچک‌تری است و نه تیم اصلی. باید ببینیم که این ناشر بزرگ چه چیزی را در E3 2016 برای طرفداران خود تدارک دیده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید