مقایسه گرافیک Tom Clancy’s The Division بین نسخه های دمو E3 و محصول نهایی

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۴

بازی Tom Clancy’s The Division به تازگی برای رایانه های شخصی هم منتشر شده است. حال وقت آن رسیده تا ببینیم بازی که در نمایشگاه E3 همه را حیرت زده کرد در نسخه نهایی چطور است.

نکته: توضیحات و تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنید، همگی از سایت DSO Gaming که در بحث بازی های رایانه های شخصی و سخت افزار فعالیت دارد تهیه شده است. هیچ یک از توضیحات بازتاب نظر نویسندگان گیمفا نمی باشند.

خوشبختانه بازی The Devision درست همانند دمو به نمایش در آمده در نمایشگاه E3 2013 شروع می شود و تصاویری که برای مقایسه استفاده شده اند، همگی دارای صحنه های یکسان هستند.

نکته ای را متاسفانه باید یادآوری کنیم و آن هم این است یوبی سافت محل قرار گیری خورشید را در نسخه دمو E3 2013 که جهت شمالی خیابان بود، به جنوب تغییر داده است. جهت شروع شدن خیابان اصلی شرق و پایان آن غرب است.

E3 2013

نسخه نهایی

این مورد باعث می شود تا مقایسه ها دقیقا در شرایط یکسان صورت نگیرند. حتی اگر ساعت روز هم برابر باشد، تفاوت هایی دیده خواهد شد که به خاطر تغییر موقعیت خورشید و ساختمان هایی است که جلوی آن را گرفته اند.

E3 2013

نسخه نهایی

نکته بعدی حذف منافذ نور بعد از اصابت گلوله به قسمت های مختلف است که در زیر هم مشاهده می کنید.

E3 2013

نسخه نهایی

کاملا واضح است که استودیو مسیو (Massive Entertainment) تغییراتی را در محیط به وجود آورده است از جمله ماشین ها، ساختمان ها و دیگر جزئیات مختلف. همچنین دریچه های چاه که افکت های دود زیبایی را هم ایجاد می کردند دیگر وجود ندارند. البته یادآور می شویم که در دیگر قسمت های نقشه این دریچه ها دیده می شوند اما اینجا نیستند.

E3 2013

نسخه نهایی

همانطور که در قسمت های ابتدایی این مقاله گفتیم، از کیفیت سیستم نورپردازی کاسته شده است. این مهم در دو تصویر زیر بسیار آشکار است زیرا نور در نسخه E3 2013، بر روی سطوح بیشتری دیده می شد. نه تنها این، بلکه سیستم انعکاس هم ضعیف تر شده است. در نسخه نهایی نوری که بر روی ماشین ها افتاده است، به خاطر یک جهت دقیق منبع نوری به وجود آمده و مانند نسخه E3 پویا نیست.

E3 2013

نسخه نهایی

در آخر هم به سیستم تخریب پذیری میرسیم که باز هم شاهد افت شده است. سیستم تخریب پذیری در نسخه نهایی، درست همانند بتا است و تغییری در بهبود آن برای شبیه شده به نسخه E3 2013 نشده است.

این تصاویر را هم خودتان ببینید و قضاوت کنید که عملکرد نسخه نهایی این بازی نسبت به E3 چطور است.

E3 2013

نسخه نهایی

E3 2013

نسخه نهایی

E3 2013

نسخه نهایی

E3 2013

نسخه نهایی

بازی Tom Clancy’s The Division برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید