تریلر جدید عنوان Street Fighter V منتشر شد| راهنمای شخصیت Vega

۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹

کپکام باز هم با تریلر جدیدی از شخصیت های عنوان Street Fighter V بازگشته است. سوپرایز این هفته کپکام کسی نیست جز شخصیت Vega. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Vega شخصیتی است قدبلند، خوش تیپ با موهای قهوه ای که برای نخستین بار در عنوان Street Fighter II شاهد حضور وی بوده ایم. وی در یک خانواده اشرافی در اسپانیا به دنیا آمد و در دوران نوجوانی گاو بازی را یاد گرفته و پس از آن برای آموختن هنرهای رزمی(نین جوتسو) به کشور ژاپن سفر کرد. ترکیب نینجوتسو و گاو بازی، Vega را به یکی از قهرمانان بی رقیب مبارزات زیرزمینی در قفس تبدیل کرد. Vega به خاطر اتفاقاتی که در زندگی شخصی اش افتاده، به فردی دو شخصیته تبدیل شده است؛ در روز ها یک نجیب زاده ولی در تاریکی شب یک قاتل سادیسمی و بی رحم.

شاید بارها از خود پرسیده اید که چرا Vega روی صورت خود همیشه ماسک می گذارد. ماسک  برای پنهان کردن هویت اش نیست بلکه Vega شخصیتی است که به زیبایی وسواس زیادی داشته و در هنگام مبارزه برای محافظت صورتش از زخم یا کبودی، از ماسک استفاده می کند.

همان طور که گفتیم، سبک مبارزه Vega ترکیبی از گاو بازی و نینجوتسو بوده و یکی از معدود شخصیت هایی است که به هنگام مبارزات در سری بازی های Street Fighter از سلاح( پنجه) استفاده می کند. سرعت و چابکی بالایی داشته و در حملات هوایی به خصوص هنگام اجرای فن های Flying Barcelona Attack و Sky High Claw بسیار سریع و خطرناک ظاهر می شود. البته وی از لحاظ دفاعی نسبت به سایر شخصیت های بازی Street fighter در سطح پایین تری قرار داشته و می توانید با یک ضد حمله سریع و به موقع به خصوص در هنگام حملات دوربرد، به آسانی حملات وی را خنثی کنید.

حال کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Vega و با حرکات و مبارزات این شخصیت(از حرکات ساده و ابتدایی تا تاکتیک های پیشرفته) بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Street Fighter V هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید