گیفت کارت
گیفت کارت

میان‌پرده‌های Quantum Break را می‌توان رد کرد اما سازندگان امیدوارند این کار را انجام ندهید

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰

اگر علاقه‌ای به تماشای میان پرده‌های سینمایی عنوان مورد انتظار Quantum Break ندارید، به راحتی می‌توانید آن‌ها را رد کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

توماس پوها، مدیر روابط عمومی استودیوی Remedy Entertainment در یک مصاحبه اعلام کرد که امکان رد کردن میان پرده‌های بازی وجود دارد و در این صورت نیز، شمای کلی داستان را متوجه خواهید شد.

«من 30 سال است که در حال بازی کردن هستم و در بازی‌هایی مانند Metal Gear هیچگاه با میان پرده‌های بلند مشکلی نداشته‌ام. خیلی مهم ست که بدانید، فصل‌های تلویزیونی Quantum Break میان پرده نیستند. آن‌ها مانند قسمت‌های یک سریال‌ تلویزیونی هستند. حال، اگر می‌خواهید همواره بازی کنید، می‌توانید این قسمت‌ها را رد کنید زیرا آن‌ها قفل نیستند. شما می‌توانید بازی کنید و روند داستان را نیز متوجه شوید. اما این مانند یک تجربه است. تجربه‌ای که در آن بازی می‌کنید و پس از آن نیز قسمت‌های Live Action را مشاهده می‌کنید.»

پوها البته اشاره می‌کند که امیدوار است مردم قسمت‌های سینمایی Quantum Break را رد نکنند زیرا معتقد است که داستان بازی غنی و محصول بسیار با ارزش است.

«امیدواریم مردم این قسمت‌ها را مشاهده کنند. با اینکه می‌توان آن‌ها رد کرد و به بازی کردن ادامه داد، اما اگر بازی‌بازان اهمیت داستان را درک کنند و به عنوان مثال بگویند: «وای. باید ببینم که Paul Serene چه کار می‌کند» یا «Monarch چه نقشی در داستات دارد» تماشای این قسمت‌ها واقعا جذاب خواهد بود زیرا این یک محصول سطح بالا است.»

اما در این فصل‌های Quantum Break چه اتفاقاتی رخ می‌دهد؟ پوها اشاره می‌کند که 4 نقطه اتصال در داستان وجود دارد که بازی‌باز در آن‌ها انتخاب‌هایی می‌کند. این انتخاب‌ها به اندازه‌ای عمیق نیست که ماجراجویی خود را بسازید و مانند عنوان Until Dawn طراحی نشده است اما پوها می‌گوید که بر روند داستان تاثیراتی گذاشته می‌شود. او همچنین به این نکته مهم اشاره می‌کند کهQuantum Break تنها یک پایان دارد اما چگونگی رسیدن به این پایان برای هر کس بسیار متفاوت خواهد بود.

«اتفاقات جدی و مهمی رخ می‌دهند. ممکن است شخصیت‌هایی بمیرند یا زنده بمانند اما تغییرات نا محسوس خواهد بود. به عنوان مثال واکنش Monarch نسبت به شما تغییر خواهد کرد. این تغییرات به انتخاب‌های شما بستگی دارد.»

قطعا هر چه بیشتر از عنوان مورد انتظار  Quantum Break می‌شنویم، عطش‌مان برای تجربه این بازی بیشتر و بیشتر می‌شود. Quantum Break در تاریخ 5 ماه آوریل برای پلتفرم‌های اکس‌باکس‌وان و ویندوز 10 عرضه خواهد شد. کسانی که نسخه دیجیتالی بازی را پیش خرید کنند می‌توانند یک نسخه رایگان از ویندوز 10 دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید