رازهای نهفته بر روی کاور بازی Far Cry Primal که شاید از دید شما دورمانده باشد

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴

Far Cry Primal در نهایت عرضه شد و توانست حسابی دل منتقدان را به‎دست بیاورد و تب و تاب خاصی را در میان طرفداران سری «فارکرای» ایجاد کند. یکی از نکات جالب این بازی، کاور زیبای آن است که مطمئنا تاکنون آن را دیده‎اید. اما نکاتی درمورد این کاور وجود دارد که ما احتمال می‎دهیم از دید شما دورمانده باشند؛ پس با نگاهی موشکافانه به کاور این بازی، همراه گیمفا باشید.

به  جرات می‎توان گفت، کاور این بازی، یکی از زیباترین کاورهای طراحی شده توسط یوبی‎سافت است؛ رنگ‎بندی زیبایی که در این کاور وجود دارد، آن را از دیگر کاورها متمایز کرده و از طرفی، ماموت پشمالوی رو‎به‎روی «تاکار» (شخصیت اصلی بازی) ابهت خاصی به این کاور بخشیده است.

کاور رسمی بازی Far Cry Primal

بیایید از جزئیات سمت چپ تصویر شروع کنیم؛ جایی که شما در آن خرسی را می‎بینید که بر سر تعدای از افراد قبیله نعره می‎کشد. افرادی که گویا می‎خواهند به خرس حمله کرده و او را از پای در بیاورند:

درست در زیر آن صحنه، ما روستاییانی را می‎بینیم که در وِنجا (وِنجا/Wenja نام مناطقی است در بازی Far Cry Primal که مخصوص شکار است. تاکار قبل از ورود به سرزمین Oros، گشت‎و‎گذار زیادی در این مناطق می‎کند) مشغول انجام کار خود هستند:

سنگ‎های موجود در دنیای واقعی، نیازمند بررسی موشکافانه‎تری هستند! برای مثال در همین تصویر گورکنی دیده می‎شود که از ترس افراد وحشی در میان سنگ‎ها خود را پنهان کرده؛ این تصویر به‎خوبی توانسته خود را در میان جزئیات این کاور مخفی کند. آن را پیدا کردید؟! نه؟ می‎توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

از سمت چپ که بگذریم، باید سمت راست تصویر را نگاه کنید. جایی که در آن پرنده‎ای (شبیه به جغد) را می‎بینیم که شیءِ به‎آتش‎کشیده‎شده‎ای را با خود حمل می‎کند و به نظر می‎رسد می‎خواهد آن را به سوی تاکار پرتاب کند.

صادقانه می‎گویم پیدا کردن نکته آخر بدون بررسی ریزبینانه تقریبا غیرممکن است. همانطور که در تصویر زیر می‎بینید، چشمان این ماموت غول‏‎پیکر، به‎وضوح تصویر شعله آتش تاکار را منعکس می‎کنند. واقعا ریزه‎کاری‎های روی این کاور بی‎نظیر است:

نظر شما در این‎باره چیست؟ آیا شما موفق به تجربه این بازی شده‎اید؟ شما توانستید چه نکاتی از این کاور استخراج کنید؟ به‎زودی منتظر بررسی جامع و کامل این بازی در گیمفا باشید.

 

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید