شایعه: عنوان بعدی از سری Call of Duty برای NX عرضه می‌شود و Bloodlines نام دارد

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷

طبق شایعات منتشر شده Bloodlines نام عنوان بعدی از سری محبوب Call of Duty خواهد بود که بدست استودیوی اینفینیتی وارد توسعه می‌یابد. همچنین Call of Duty Bloodlines برای کنسول جدید نینتندو NX نیز عرضه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

نینتندو مشغول همکاری با اکتیویژن است تا Call of Duty Bloodlines را در کنار Skylanders برای کنسول NX خود در هنگام انتشار عرضه کند. طبق شایعات نینتندو NX در پاییز ۲۰۱۶ منتشر شده و شرکت نینتندو به عناوین بزرگی برای موفقیت کنسول خود نیاز دارد. همچنین نینتندو مشغول صحبت با پلاتینیوم گیمز است تا عنوان معرفی نشده Spider-Man: The First Avenger در سال ۲۰۱۷ برای کنسول NX عرضه شود.

خبر مهم‌تر این است که نینتندو درحال معاملات بسیار سختی با اکتیویژن در جهت عرضه Beyond Destiny، که نسخه جدید Destiny نام دارد، برای کنسول نینتندو NX است.

  • در سال ۲۰۱۶ اکتیویژن قرار است Skylanders را در هنگام عرضه NX در کنار Call of Duty بعدی که Bloodlines نام دارد برای این کنسول عرضه کند. در سال ۲۰۱۷ نینتندو با همکاری پلاتینیوم گیمز عنوان Spider-Man: The First Avenger را به کنسول خود می‌آورد.
  • نینتندو در حال انجام معاملات سختی با اکتیویژن است تا نسخه جدید سری Destiny که Beyond Destiny نام دارد برای کنسول NX عرضه شود. Beyond Destiny قرار است در تعطیلات ۲۰۱۷ منتشر شود و نینتندو NX به نسخه بتای آن دسترسی خواهد داشت. اکتیویژن نیز از اینکه کنسول NX توانایی انجام بازی‌های آنلاین به‌صورت چندنفره و محلی دارد علاقه‌مند به عرضه Beyond Destiny برای این کنسول است.
  • اگر معاملات اکتیویژن و نینتندو به‌خوبی پیش رود، اکتیویژن یک نسخه کامل از Destiny را برای NX در اوایل ۲۰۱۷ منتشر می‌کند.

استودیو اینفینتی ورد رسما تایید کرده است که از گیم پلی Call of Duty بزرگ و جدید خود در نمایشگاه E3 2016 رونمایی خواهد کرد و به نظر هم می رسد که این معرفی طی کنفراس شرکت سونی شکل گیرد.

شرکت اکتیویژن در جدیدترین پست بلاگ خود اعلام کرده است که “ماه ژوئن، برای نمایش گیم پلی عنوان جاه طلبانه و جدید اینفینتی ورد” حضور خواهد داشت. ادامه متن بدین شرح است:

ما در نظر داریم تا جزئیات هیجان انگیزی را از بازی جدید Call of Duty، با همکاری دوستانمان در PlayStation ارائه کنیم. باعث افتخار ما است که در مراسم نمایش این ویدئو معرفی حضور خواهیم داشت اما اکتیویژن غرفه ای در سال نمایش ها دارا نمی باشد.

تازه ترین عنوان منتشر شده از سری Call of Duty بازی Call of Duty: Black Ops III است و مدتی می شود که هواداران این سری، حدس و گمانه زنی های خود را در رابطه با اینکه بازی جدید در کدام سری خواهد بود شروع کرده اند. به نظر شما سری Modern Warfare باز می گردد یا Ghosts یا چیزی کاملا جدید؟ 

طبق گزارشی که FragHero منتشر کرده است، مجله انگلیسی Games TM عنوان Call of Duty: Ghosts 2 را در لیست “مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۶″، برای شماره ماه فوریه خود قرار داده و در رابطه با تاریخ انتشار هم گفته می شود Ghosts 2، مانند هر Call of Duty دیگری، در ماه نوامبر منتشر می شود.

متن مقاله بدین شرح است:

وقتی که آقای رابرت بولینگ به عنوان برنامه ریز ارشد، استودیو اینفینتی ورد را در سال ۲۰۱۲ ترک کردند، دلیل این کار از سوی ایشان توجه بیش از حد به صرفا تیراندازی بودن بازی ها و نبودن نوآوری در آنها اعلام شد. ما منظور ایشان را با Call of Duty: Ghosts دیدیم که یک عنوان خوب اما نه چندان خارق العاده نسل بعدی بود.

اینفینتی ورد ۳ سال زمان داشته است تا دنباله ای بسازد و نیازمند ارائه خلاقیتی مشابه Modern Warfare است که در سال ۲۰۰۸ ارائه شده بود تا اینکه شانسی برای برابر بودن با استودیوهای اسلدج همر و تری آرک داشته باشد.

Games TM هر چند رسانه مورد احترام و با اعتباری در کشور انگلستان است اما فعلا این خبر را ما به عنوان شایعه قبول می کنیم زیرا هنوز Call of Duty: Ghosts 2 توسط اکتیویژن یا اینفینیتی ورد معرفی نشده است.

این شایعات توسط کاربری به‌نام Geno منتشر شده است که سابقه بسیار خوبی در لو دادن اطلاعات قبل از اعلام رسمی دارد اما بازهم باید در انتظار تایید رسمی باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید