شایعه: تاریخ انتشار بازی Overwatch مشخص شد

علیرضا نیک اندیش
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - 12:00

چند خبر دلچسب از جدیدترین عنوان ناشر نامدار بازی های رایانه ای یعنی بلیزارد برایتان داریم. همانطور که می‌دانید دیگر نسخه مک این بازی در کار نخواهد بود ولی سازندگان در مقابل آن امکان اخراج کردن قهرمانان و چندمورد دیگر را به بازی آورده اند. حال اطلاعات جدیدی از قبیل تاریخ انتشار بازی منتشر شده است. با گیمفا همراه باشید.

بلیزارد که تمایلی به انتشار اطلاعات زیادی از جدیدترین عنوان شوتر اول شخص خود ندارد، به طور غیرمنتظره ای از افشا شدن برخی اخبار از Overwatch غافل گیر شد. در یکی از آگهی های درج شده در سایت IGN که مربوط به بازی های موردانتظار است، شاهد درج برخی اطلاعات از قبیل تاریخ انتشار بازی و همچنین جزئیاتی از قابلیت های موجود در بتای باز این عنوان بودیم.

البته این بنرها معلوم نیست که وجود خارجی داشته باشند یا خیر اما یکی از اشخاص با انتشار یک تصویر از این بنرها در وبسایت IGN به استناد آن تاریخ انتشار بازی را افشا کرد. در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

 

Overwatch-release-date-and-open-beta-leak-620x350

همانطور که در آگهی تصویر می‌توان دید، تاریخ انتشار بازی سه شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۵ (۲۴ می ۲۰۱۶) خواهد بود. اینجا دو نکته را می‌توان برداشت کرد، اولین نکته اینکه تاریخ انتشار بازی سه شنبه خواهد بود، دومین نکته اینکه انتشار بازی دقیقا در اواسط ماه رخ خواهد داد که آخرین فرصت برای تجربه بتای باز بازی خواهد بود. پس شاید واقعا تاریخ انتشار بازی ۲۴ می (May) باشد.

 

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید