تماشا کنید: تریلر و تصاویر جدیدی از عنوان Star Ocean 5 منتشر شد

سعید حلاجیان
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - 10:30

عنوان Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness اواخر ماه مارس در کشور ژاپن برای کنسول های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۳ منتشر می شود و به همین خاطر اسکوئر انیکس، ناشر این عنوان، به تازگی تصاویر و تریلر های جدیدی از این عنوان منتشر کرده است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

به تازگی اسکوئر انیکس، ناشر عنوان Star Ocean 5، دو تریلر جدید از این عنوان منتشر کرده است. در تریلر اول، شاهد مقایسه گرافیکی نسخه های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ هستیم که نسخه پلی استیشن ۳ از لحاظ گرافیکی نسبت به نسخه نسل هشتم از کیفیت پایین تری برخوردار است. همچنین در جزییاتی به مانند شاخ و برگ ها و جزییات موجود در دور دست، میان نسخه های نسل هفتم و هشتم تفاوت های بسیاری مشاهده می شود. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

در تریلر دوم نیز شاهد مقایسه گیم پلی و به خصوص سیستم نبرد بازی در حملات مشابه اما با سطح مهارت های مختلف(سطح یک و حداکثر سطح مهارت ها) هستیم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

همچنین تصاویر جدیدی از عنوان Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness نیز منتشر شده است که در این تصاویر، شاهد شخصیت شرور Del Sur(فرمانده ارتش Torekur و استاد جادوی آتش)، اجرای جادو و حملات ویژه توسط شخصیت های Miki و Anne، برج اعدام Torekur، مرکز تحقیقات و سفینه فضایی Charles D. Gaulle هستیم. شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

StarOcean5-1-1 StarOcean5-2-1 StarOcean5-3-1 StarOcean5-4-1 StarOcean5-5-1 StarOcean5-6-1 StarOcean5-7-1 StarOcean5-8-1 StarOcean5-9-1 StarOcean5-10-1 StarOcean5-11-1 StarOcean5-12-1 StarOcean5-13-1 StarOcean5-14-1 StarOcean5-15-1 StarOcean5-16-1 StarOcean5-17-1 StarOcean5-18-1 StarOcean5-19-1

عنوان Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۶(پنج‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵) در کشور ژاپن برای کنسول های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۳ منتشر می شود و نسخه غربی این عنوان نیز اواخر امسال(۲۰۱۶) برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید