بازی «ارتش‌های فرازمینی» بین‌المللی شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۶

بازی «ارتش‌های فرازمینی» به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های ایرانی، پس از مدت‌ها انتظار در بازار جهانی منتشر شد. این بازی هم‌اکنون در شبکه جهانی استیم قابل خریداری است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، استودیو راسپینا، سازنده بازی ارتش‌های فرازمینی مدتی پیش موفق شد با یک ناشر بین‌المللی جهت انتشار بازی به تفاهم دست یابد.

نکته حائز اهمیت در این قرارداد این بود که ناشر در برابر ایرانی بودن بازی، جبهه‌ای نگرفت. در حالی که پیش از این و به دلیل تحریم‌ها، ناشران خارجی از عقد قرارداد با بازی‌سازان ایرانی به صورت مستقیم خودداری می‌کردند.

بازی ارتش‌های فرازمینی یک بازی اکشن تیراندازی است که در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد، زمانی که منابع زمین به اتمام رسیده است.

از دیگر ویژگی‌های نسخه بین‌المللی، فعال شدن بخش چندنفره آنلاین بازی است که در نسخه داخلی به دلیل وجود محدودیت‌ها فعال نشده بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • xray7 گفت:

  تنها مشکل ایزانی ها بودجه و تجربه است و بس
  که این بازی کم و بیش از پس این کار براومده
  اما انصاف کجاست
  اونها با بودجه میایارد دلاری
  ما با بودجه ملیون تومنی
  در عوض ما کدنویس های قدری داریم که دارن حیف میشن

  0
  0
 • e h m گفت:

  اشکال نداره مهم صنعت گیم ایرانه.انشا الله این استدیو موفق بشه.حمایت ما ایرانی ها از این شرکت خوبه ولی اگه این شرکت بخواد به جایی برسه باید جهانی بشه.عرضه شدن بازی در استیم خبر خیلی خوبیه ولی ای کاش این بازی 2سال پیش یا 3سال پیش به صورت جهانی ریلیز میشد.از لحاظ فروش خیلی فرق میکرد.اخه الان همه رو نسل 8هستن

  0
  0