سم لیک از بازخورد طرفداران در رابطه با عرضه Quantum Break برروی ویندوز ۱۰ تعجب کرده است

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۴

Quantum Break که به‌عنوان انحصاری اکس باکس وان شناخته می‌شد، پس از تایید نسخه ویندوز ۱۰ بحث‌های بسیاری را ایجاد کرد. حال سم لیک، کارگردان و نویسنده بازی، به این نکته اشاره داشت که بازخوردهای طرفداران در رابطه با عرضه Quantum Break برروی رایانه‌های شخصی باعث تعجب تیم رمدی شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

سم لیک در مصاحبه خود با یوروگیمر در رابطه با عرضه Quantum Break برروی ویندوز ۱۰ و بازخورد طرفداران چنین گفت:

باید بگویم که از بازخورد طرفداران بسیار متعجب شدم. من احساسات طرفداران را درک می‌کنم و مي‌دانم که نسبت به پلتفرم موردعلاقه‌شان حس مالکیت دارند. به‌عنوان خالق این بازی باید بگویم که داشتن بیشترین بازی‌باز ممکن و تجربه عنوان‌مان توسط بیشتر کاربر ممکن بسیار خوب است و من آن را بسیار مثبت می‌بینم. ما طرفداران بسیاری برروی رایانه‌های شخصی داریم و با نگاهی به تاریخچه رمدی خواهیم دید که رایانه‌های شخصی همیشه جزوی از آن بودند. در گذشته نیز رمدی بسیار خرسند بود که نسخه رایانه‌های شخصی Alan Wake را عرضه کرد. ما نمی‌توانستیم تا زمانی که تصمیمات نهایی انجام بگیرد، چیزی را در رابطه نسخه دیگری اعلام کنیم.

احساسات طرفداران برای ما بسیار مهم است. شخصا برای من این مهم است تا بازی که خلق کرده‌ام توسط بیشتر افراد ممکن تجربه شود. پلتفرم برایم خیلی… خب می‌دونید ما یک استودیوی مستقل هستیم! ما همکاری بسیار عالی و همچنین طولانی با مایکروسافت داشته‌ایم. آن‌ها عالی بوده‌اند.

از این حرفا بگذریم در پایان روز همه‌چیز درمورد بازی است.

Quantum Break که عنوانی در سبک تیراندازی سوم شخص از سوی استودیو رمدی است، بر روی کنسول اکس باکس وان، قطعا از گرافیک خیلی خوبی بهره مند است اما فکرش را کنید این بازی را بر روی یک رایانه شخصی قدرتمند با حداکثر تنظیمات داشته باشید، مسلما نتیجه از همین هم که است بهتر خواهد بود. این هدفی است که مایکروسافت و رمدی به دنبال آن هستند و Quantum Break بر روی یک سخت افزار قدرتمند، کیفیتی فراتر از کنسول اکس باکس وان را ارائه خواهد کرد.

آقای میلوس جرابک، مدیر تولید استودیو رمدی، طی صحبت های خود با GamerTag Radio گفته اند:

نسخه Windows 10 سعی دارد تا تمامی قدرت موجود در سیستم رایانه های شخصی را به کار گیرد. تمرکز آن بر روی کیفیت تصویر حتی از اکس باکس وان هم بیشتر خواهد بود. ما مشغول پیاده سازی رزولوشن ۴K و نریخ فریم ۶۰ هستیم. ما بر روی تنظیمات گرافیکی خیلی خوبی فعالیت داریم که باعث می شود میزان کیفیت سایه، نورپردازی و VFX افزایش پیدا کنند.

Quantum Break هر چند از بابت گرافیکی کاستی بر روی رایانه های شخصی نخواهد داشت اما استفاده مایکروسافت از پلتفرم Universal Windows Application می تواند محدودیت هایی را ایجاد کند که همین مورد، نسخه مخصوص رایانه های شخصی بازی نامبرده را با دیگر عناوین معمول متفاوت خواهد ساخت.

برای مشاهده سریال Quantum Break باید آن را به‌صورت آنلاین برروی ویندوز ۱۰ یا اکس باکس وان خود تماشا کنید. طبق گفته سازندگان از آنجایی که پس انتخاب‌های پایان مراحل بیش از ۴۰ نتیجه مختلف امکان اتفاق دارند، قرار دادن سریال در دیسک باعث افزایش چشمگیر حجم بازی می‌شده است. مقدار زمان قسمت‌های سریال، بستگی بسیار زیادی به انتخاب‌های شما دارد و برای همین تیم مجبور به استریم کردن آن‌ها شده است. دیسک بازی بدون سریال همراه، ۴۴ گیگابایت حجم دارد و همراه کردن سریال با آن باعث افزایش بسیار زیاد حجم بازی می‌شد. لودن از رمدی چنین گفت:

ما می‌خواستیم از تمامی فضای دیسک برای افزایش کیفی بازی و بهبود انیمیشن‌های آن استفاده کنیم. پس مجبور شدیم چنین انتخابی انجام دهیم. اگر تنها یک قسمت بود، می‌توانستیم آن را در دیسک جای دهیم؛ هر انتخاب شما روی سریال نیز تاثیر خود را دارد زمانی که بزرگی حجم بازی همراه با سریال برروی دیسک مطلع شدیم، تنها راه حل منطقی این بود که سریال را برروی دستگاه استریم کنیم.

همچنین لودن تایید کرد که دانلود سریال‌ برای مشاهده آفلاین برروی اکس باکس وان میسر است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید