گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار و اطلاعات بسته الحاقی Cloaked in Silence عنوان Metal Gear Online مشخص شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

شرکت کونامی به تازگی تاریخ انتشار محتوای الحاقی جدید عنوان Metal Gear Online که با نام Cloaked in Silence را مشخص کرد. همچنین اطلاعاتی نیز راجع به این محتوای الحاقی داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

تاریخ انتشار این محتوای الحاقی 15 ماه مارچ است. Cloaked in Silence تعداد 4 نقشه جدید، شخصیت‌های قابل بازی Quiet و اکشن‌های جدیدی را به بخش آنلاین عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain اضافه می‌کند. علاوه بر این، یک مود بازی جدید با نام Sabotage نیز به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد. مود جدیدی به نام Survival در تاریخ 7 آوریل 2016 منتشر می‌شود که برای خریداران Cloaked in Silence به صورت نا محدود است اما برای بازی‌بازان معمولی تنها 10 بار قابل بازی است (بعد از هر سه شنبه یا هر دوره).

در Survival بازی‌بازان یک تیم 6 نفره می‌سازند یا به یک تیم آماده می‌پیوندند. هدف این مود این است که در بازی‌های متوالی متعددی پیروز شوند، در حالی که نقشه و مرحله به طور اتفاقی انتخاب می‌شوند. بازی‌بازان با توجه به تعداد پیروزی‌ها پاداش می‌گیرند تا جایی که شکست بخورند یا 5 بار به طور متوالی برنده شوند.

شما می‌توانید این محتوای الحاقی را با 3.99 دلار خریداری کنید که شامل 4 نقشه، شخصیت قابل بازی Quiet و مود Survival نا محدود است. اگر مایل هستید می‌توانید 4 نقشه و مود را به صورت جداگانه خریداری کنید. همه این محتواها در قالب Cloaked in Silence با قیمت 10.99 دلار قابل خریداری اس (به همراه 500 سکه رایگان). این محتوای الحاقی پروپیمان تنها برای پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان در دسترس خواهد بود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید