نخستین جشنواره مردمی بازی‌های رایانه‌ای عمار برگزار می‌شود

۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳

نخستین جشنواره مردمی بازی‌های رایانه‌ای عمار جهت تکمیل چرخه تولید محصولات فرهنگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در موضوعات و قالبهای مختلف برگزار می شود.

نخستین جشنواره مردمی بازی‌های رایانه‌ای عمار، در موضوعات «استقلال‌خواهی و استکبارستیزی»، «بیداری اسلامی»، «تحولات منطقه و مسئله فلسطین»، «فن‌آوری هسته‌ای»، «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» و «سبک زندگی ایرانی اسلامی» برگزار می شود و علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالبهای «بازی نامه نویسی»، «بازی های اندروید»، «بازی های تک مرحله و چند مرحله کوچک PC » و «نقد، پژوهش‌ و مقالات بازیهای رایانه‌ای» در جشنواره شرکت دهند.
همچنین دبیرخانه جشنواره در راستای تشویق و ترویج بازی‌های متناسب با اهداف خود، از میان بازی‌های پی سی و آنلاین متقاضی شرکت در جشنواره بهترین بازی را انتخاب و معرفی می کند.
لازم به ذکر است در فراخوان این جشنواره آمده است: با توجه به اهمیت موضوع بازی های رایانه ای در دنیای معاصر و ضریب نفوذ و تاثیرگذاری آن در میان مخاطبان و همچنین وجود استعدادها و توان‌های جوان و با انگیزه در عرصه بازی‌سازی، جشنواره مردمی عمار در ششمین دوره، در کنار قالب‌های فیلم و گرافیک، جهت تکمیل چرخه تولید محصولات فرهنگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، حضور در عرصه بازی‌های رایانه ای را به عنوان دنباله بسیار مهمی از سینما در دستور کار قرارداده است.
علاقه‌مدان می‌توانند با مراجعه سایت جشنواره به نشانی AmmarFilm.ir نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.