گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: اطلاعات و جزییات جدیدی از فصل سوم عنوان Killer Instinct منتشر شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷

به تازگی شرکت مایکروسافت با همکاری استودیوی آیرون گالکسی، سازنده عنوان Killer Instinct، اطلاعات و جزییات جدیدی از فصل سوم این عنوان منتشر کرده اند. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در جریان مسابقات جهانی Killer Instinct در سال ۲۰۱۶، استودیوی آیرون گالکسی، سازنده و ناشر این عنوان از حضور شخصیت های مهمان در فصل سوم عنوان Killer Instinct خبر داد و اعلام کرد که شخصیت های Kim Wu ،Tusk و Gargos به همراه Rash(از عنوان Battletoad) و Arbiter(از عنوان Halo:Master Chief) در فصل سوم این عنوان حضور خواهند داشت.

حال به تازگی استودیوی آیرون گالکسی، تریلر جدیدی از فصل سوم عنوان Killer Instinct منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی کامل خواهیم داشت به شخصیت Tusk و با حرکات و مبارزات وی بیشتر آشنا خواهیم شد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

[jwplayer mediaid=”301168″]

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

به گفته مایکروسافت اگر شما فصل اول و دوم عنوان Killer Instinct را بر روی کنسول اکس باکس وان بازی کرده اید، می توانید فایل های ذخیره بازی را به نسخه رایانه های شخصی( ویندوز ده) انتقال دهید. به علاوه فایت استیک های کنسول اکس باکس ۳۶۰ هم زمان با انتشار نسخه رایانه های شخصی با این نسخه سازگار خواهند بود و این در حالی است که مایکروسافت می گوید فایت استیک های کنسول اکس باکس وان نیز چندی بعد از انتشار با نسخه رایانه های شخصی این عنوان سازگار خواهد شد.

همچنین مایکروسافت به تازگی سیستم مورد نیاز نسخه رایانه های شخصی فصل سوم عنوان Killer Instinct را منتشر کرده است که می توانید آن را در قسمت پایین مشاهده کنید:

فصل سوم عنوان Killer Instinct در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵) و به صورت رایگان(Free-to-play) برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود و به گفته استودیوی آیرون گالکسی، در فصل سوم این عنوان شاهد تغییرات گرافیکی چشم گیری نسبت به فصل اول و دوم خواهیم بود. جزییات بیشتر در رابطه با فصل سوم عنوان Killer Instinct را می توانید در وب سایت رسمی این عنوان مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید