تماشا کنید: تریلر جدید عنوان Street Fighter V منتشر شد| راهنمای شخصیت Birdie

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷

پس از وقفه ای کوتاه کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، با انتشار تریلر جدیدی به کار خود برای معرفی و راهنمای مبارزات شخصیت های این عنوان ادامه می دهد. در جدیدترین تریلر عنوان Street Fighter V نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Birdie. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شخصیت Birdie، شخصیتی است تبه کار، فاسد و خشمگین که برای اولین باز در عنوان Street Fighter شاهد حضور وی به عنوان یکی از ده شخصیتی بوده ایم که توسط CPU(کامپیوتر) کنترل می شوند. البته Birdie بعد ها و در سری عناوین Street Fighter Alpha نیز حضور ثابتی داشته است. Birdie به آرایش مو علاقه بسیاری داشته و حتی از کلاه نیز نفرت دارد زیرا به عقیده وی، کلاه مدل موی وی را خراب می کند.

همان طور که می دانید و تا حدودی با Birdie آشنا هستید، Birdie شخصیتی است که کلا حس خوبی نسبت به افرادی که دور و بر وی هستند نداشته و با آن ها با خشونت رفتار می کند. اما ظاهرا وی در Street Fighter V کمی تغییر یافته است ونکته جالب این جا است که در داستان نسخه پنجم شاهد هستیم که Birdie گروه Shadaloo را ترک می کند و به همین دلیل خشونت وی در نسخه پنجم نسبته به گذشته کمتر شده اما او همچنان خشن، بی رحم، بی ادب، شکمو و گستاخ است و علاقه زیادی هم به خوردن حتی در هنگام مبارزه دارد زیرا باعث می شود قدرت وی در هنگام مبارزات افزایش یابد.

سبک مورد علاقه مبارزه Birdie به خصوص به هنگام اجرای فن های Bull Head و Bull Horn ضربه با سر هست. Birdie همیشه به هنگام مبارزات به همراه خود یک زنجیر بلند داشته که به وسیله آن حریف خود را با زنجیر گرفته و آن ها را به دفعات متعددی با شدت به زمین می کوباند.

حال کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، پس از وقفه ای کوتاه سعی دارد تا به مانند گذشته کاربران را با شخصیت های این عنوان و نحوه مبارزات آن ها بیشتر آشنا کند. به همین دلیل کپکام تریلر جدیدی از عنوان Street Fighter V منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Birdie و  با حرکات و مبارزات این شخصیت(از حرکات ساده و ابتدایی تا تاکتیک های پیشرفته) بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Street Fighter V هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید