Alan Wake’s Return یک بازی نیست بلکه یک سریال با بازی سم لیک است!

15 اسفند 1394 - 01:19

چندی قبل بود که یک نام تجاری تحت عنوان «بازگشت آلن ویک» ( Alan Wake’s Return ) ثبت شد و در ادامه در تریلری که از Quantum Break منتشر شد، شاهد اطلاعاتی از آن بودیم  که این اتفاقات سبب گمانه زنی هایی در مورد مربوط بودن این موارد با بازی احتمالی Alan Wake 2 شد. اما هم‌اکنون سم‌لیک کارگردان هر دو بازی ذکر شده و مدیر استودیو  Remedy Entertainment به‌صورت رسمی تایید کرده، پروژه «بازگشت آلن ویک» کاملا متفاوت است از آن چیزی که طرفداران گمان می‌کنند.

 سم‌لیک در مصاحبه با بخش بریتانیایی  Kotaku اذعان داشت این نام تجاری مربوط به سریال و پروژه‌ای در بازی Quantum Break بوده و ربطی به AW 2 ندارد! این سریال قسمت قسمت ( اپیزودیک ) که پیش از این اطلاعات جامعی در مورد چگونی آن منتشر شد، با انتخاب های شما در بازی QB مربوط بوده و قرار است سم‌لیک نیز در آن ایفای نقش کند! سرپرست خلاق استودیو Remedy Entertainment در ادامه بیان داشته است:

بخش مهم مشروعیت بخشیدن به یک نام‌تجاری ثبت آن می‌باشد و قصد ما از ثبت نام‌تجاری «بازگشت آلن ویک» رسمی و قانونی کردن آن بوده و در واقع این اتفاق ربطی به آیندهء  Alan Wake ندارد.

ما درحال بررسی امکانات و شرایط مختلف هستیم اما این امر پروسه‌ای زمان‌بر و مسلتزم آزمون و خطا‌های بسیاری است و مسلما پس از اینکه به جمع‌بندی ( در مورد AW 2 ) برسیم و مطلبی برای ارائه باشد، در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

همان‌طور که می‌‍دانید پیش از این نیز بارها و بارها شایعات و گمانه زنی‌های گوناگونی در مورد  ساخت ادامه  Alan Wake  منتشر شده‌است و براساس یکی از مصاحبه‌های پیشین سم‌لیک و ادامه صحبت امروز وی که به علاقه Remedy مبنی بر بازگشت الن‌ویک اشاره داشت، به‌طور نسبی می‌توان از ساخت این عنوان اطمینان پیدا کرد اما فعلا چیز خاصی مشخص نمی‌باشد. و احتمالا اگر قرار بر نهایی شدن ساخت و توسعه این بازی باشد اطلاعات تکمیلی پس از انتشار  QB در اختیار هوادارن قرار خواهد گرفت.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید