تماشا کنید: تریلر جدید عنوان Total War: Warhammer قلمرو دوآرف ها را به نمایش می گذارد

۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۳

شرکت سگا، ناشر عنوان Total War: Warhammer، به تازگی تریلر جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به قلمرو دوآرف ها(Dwarf). برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

دوآرف ها(Dwarf) در اساطیر، موجوداتی زشت و کوتوله و با ریش های بلند توصیف شده اند که در غار ها و در میان کوه ها زندگی می کنند. دوآرف ها زمانی امپراطوری قدرتمندی را در اختیار داشتند ولی هم اکنون اثری از این امپراطوری بزرگ باقی نمانده است زیرا که سرزمین پادشاهی آن ها توسط اسماگ نابود شده و هم اکنون به قلمرو موجودات شیطانی نظیر اورک ها تبدیل گشته است. حال در عنوان Total War: Warhammer، دو آرف ها به دنبال انتقام از اورک ها و باز پس گیری قلمروهای از دست رفته خود هستند. سگا، ناشر عنوان Total War: Warhammer، به تازگی تریلر جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به قلمرو دوآرف ها. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Total War: Warhammer در تاریخ 28 آوریل 2016(پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1395) برای رایانه های شخصی و سیستم عامل های لینوکس و مکینتاش در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید