تماشا کنید: استودیوی سایانیکس از سری قهرمانی Rocket League رونمایی کرد

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۳

دیگر خیلی تکراری شده است که در مورد موفقیت‌های بی‌شمار عنوان Rocket League صحبت کنیم و محبوبیت این عنوان را به یاد بیاوریم. بدون شک این عنوان یکی از موفق ترین عناوین چند نفره سال گذشته و دنیای بازی‌های ویدیویی بود و طرفداران بسیاری بدست آورد. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌دانید عنوان Rocket League به تازگی برای کنسول اکس‌باکس‌وان منتشر شده است. سازنده این عنوان، استودیوی سایانیکس به تازگی از همکاری با Twitch رونمایی کرده و یک فصل از این بازی محبوب را راه اندازی خواهد کرد. Rocket League Championship Series یک سری قهرمانی از عنوان راکت لیگ است که برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن4 و رایانه‌های شخصی با جایزه 75,000 دلار و طی 3 ماه برگزار خواهد شد. توضیحات این فصل را در زیر می‌خوانید:

به همراه 2 دوست خود، یک تیم 3 نفره راه بیاندازید و برای ثبت نام در اولین فصل از سری قهرمانی Rocket League که از 25 مارس آغاز می‌شود، دست به کار شوید. هر فصل از سری قهرمانی Rocket League به مدت 3 ماه به طول می‌انجامد و همه تیم‌ها از منطقه‌های آمریکای شمالی و اروپا شرکت می‌کنند. 4 تیم اول هر منطقه به سری مسابقات جهانی و زنده دعوت می‌شوند و به پاداش 75,000 دلاری خود نزدیک می‌شوند.

تریلری نیز در این خصوص منتشر شده است که در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود با رزولوشن 1080p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید