تاریخ انتشار و اطلاعات جدیدی از No Man’s Sky منتشر شد + تصاویر | به‌روزرسانی ( سیستم موردنیاز اعلام شد )

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۶

یکی از عناوینی که به‌سبب خاص بودنش طی چند وقت اخیر نظر بسیاری از بازیبازان را به خود جلب کرده است عنوان در دست ساخت استودیو  Hello Games یعنی No Man’s Sky می‌باشد. حال و بعد از گذشت تقریبا سه سال از معرفی این عنوان، در نهایت امر دقایقی قبل تاریخ انتشار بازی به همراه امکان و چگونگی پیش‌خرید و سیستم مورد نیاز آن نیز مشخص شده‌اند.

در همین راستا استودیو Hello Games امروز و در پستی بر روی PlayStation Blog  رسما اعلام کرد بازی در دست ساخت‌شان به‌ترتیب طی روزهای 21 و 22 سال جاری ( 2016 ) در آمریکای شمالی و اروپا برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین در پستی دیگر، Murray کارگردان بازی تایید کرد هر دو نسخهء دیجیتالی و فیزیکی بازی 59.99 دلار قیمت گذاری شده‌اند. همچنین وی بیان داشت که:

این موضوع (قیمت بازی ) به ما این امتیاز را خواهد داد که پشتیبانی درخور توجه و رایگانی پس از انتشار  No Man’s Sky از آن داشته باشیم. همچنین در ماه ژوئن ما بازی را به‌صورت کامل عرضه خواهیم کرد اما قصد بر انتشار محتواهای مناسبی پس از انتشار بازی داریم.

گذشته از این موارد بخش اروپایی PlayStation Blog تایید کرده است که نسخه‌های محدودی از بازی ( limited edition )  جهت فروش به‌صورت دیجیتالی و فیزیکی در دسترس خواهد بود که شامل یکی کپی از بازی، Steelbook های مخصوص، یک تم پویا برای PS4 به همراه بازی، یک artbook چهل و هشت صفحه‌ای و یک comic book که توسط  نوشته Dave Gibbons خالق Watchmen و  James Swallow که نویسنده داستان‌های Mass Effect  ،Star Wars و  Deus Ex است، می‌شود. همچنین اعلام شده درمورد comic book وظیفه انجام طراحی‌های هنری آن نیز برعهده Angus McKie قرار گرفته است. به‌علاوه نسخهء محدود شامل «Starter Kit» و چندین موارد مختلف دیگر در بازی از جمله سلاح‌های مخصوصی خواهد شد و شایان به‌ذکر است این نسخه تاکنون تنها برای منطقه اروپا تایید شده اما بدون شک طی روزهای آتی شاهد تایید آن برای سایر سرزمین‌ها نیز خواهیم بود. همچنین در مورد نسخه رایانه‌های شخصی نیز استودیو سازنده تایید کرده است «نسخه‌ای با همکاری مایکروسافت» ( Explorer’s Edition ) با قیمت 149.99 دلار در حال تهیه بوده که از طریف فروشگاه آنلاین  iam8bit به فروش می‌رسد و موارد ویژه و کلکسیونی ( همانند مجسمه‌های تزئینی، تصاویر پس زمینه اختصاصی برای پشت جعبه کلکتور و… ) در آن جای خواهد گرفت. دیگر خاطر نشان می‌کنیم که در روزهای 21 و 22 ماه ژوئن این عنوان برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد که از طریق فروشگاه‌ PlayStation Store  برای کنسول سونی و از  Steam ،GOG و Humble برای PC قابل پیش‌خرید است. در پایان شما را به مشاهده تصاویر منتشر شده از بازی و نسخه‌های مختلف آن دعوت می‌نماییم.

به‌روزرسانی: ( سیستم موردنیاز مشخص شد )

پس از انتشار اخبار و اطلاعات بالا دقایقی قبل سیستم مورد نیاز این عنوان نیز منتشر شد که در ادامه قابل مشاهده است:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GTX 480

Storage: 10 GB available space

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید