گیفت کارت
گیفت کارت

بسته الحاقی Sky Fortress هفته بعد در دسترس دارندگان سیزن پس Just Cause 3 قرار می گیرد

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۰

در گذشته اعلام شده بود که بازی Just Cause 3 سه بسته محتویاتی شامل هوا، زمین و دریا را دریافت خواهد کرد که اولین آنها هم یعنی Sky Fortress، مربوط به بخش هوایی است و هفته بعد در دسترس دارندگان سیزن پس عنوان نامبرده قرار خواهد گرفت.

تاریخ اعلام شده برای عرضه Sky Fortress هشتم مارس (مصادف با 18 اسفند) است و برای آماده سازی های لازم، Just Cause 3 به زودی در چهارم مارس آپدیتی را دریافت خواهد کرد.

Sky Fortress در رابطه با شرکتی به نام eDEN Corporation است که با استفاده از ربات های مرگبار خود، تهدیدی جدی برای شما خواهد بود. خوشبختانه Rico Rodriguez به عنوان قهرمان بازی برای مقابله با این تهدید، از از نسخه جدید Bavarium Wingsuit استفاده خواهد کرد که بر روی آن مسلسل نصب شده و می تواند دشمنان را از بین ببرد.

او همچنین از ربات شخصی Eviction برای دفاع در کنار مسلسل Bavarium Splitter بهره مند خواهد شد. تمامی این آیتم ها در بازی اصلی هم قابل استفاده هستند.

اگر سیزن پس Just Cause 3 را تهیه نکرده اید، Sky Fortress به صورت جداگانه در 15 مارس، به قیمت 11.99 دلار فروخته خواهد شد. قیمت سیزن پس که هر 3 بخش هوا، زمین و دریا را در خود دارد 24.99 دلار است.

Just Cause 3 برای رایانه های شخصی، کنسول های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر شده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید