شایعه: بازی Deus Ex: Mankind Divided باندل های ویژه و زیبایی را همراه با کنسول ها دریافت خواهد کرد

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

Deus Ex: Mankind Divided که به عنوان جدیدترین بازی در سری محبوب Deus Ex شناخته می شود قرار است در سال 2016 عرضه شود. طبق شایعات جدیدی که بدست آمده، ظاهرا اسکوئر اینکس به عنوان شرکت ناشر قصد دارد تا باندل های ویژه ای را از این بازی به همراه کنسول های نسل هشتمی ارائه کند.

سایت NerdLinks تصاویری را منتشر کرده است که گفته می شود در استودیو آیداس مونترال تهیه شده. در این دو تصویر ما شاهد کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 هستیم که یک طراحی زیبا از بازی Deus Ex: Mankind Divided را بر روی خود دارند. رنگ آنها مشکی روغنی است و لوگو بازی به همراه یک سری طراحی های دیگر هم به چشم می خورد.

این دو کنسول واقعی هستند اما آیا اینکه اسکوئر اینکس آنها را برای فروش در دسترس عموم مردم هم قرار دهد یا خیر معلوم نیست. نسخه های ویژه کنسول ها که در قالب باندل های مختلف به بازار می آیند محبوبیت خیلی زیادی دارند و بعید هم نیست که اسکوئر اینکس تصمیم به فروش چنین باندلی کند.

در این میان Deus Ex: Mankind Divided هم بازی بی اهمیتی نیست که چنین نسخه ویژه ای را دریافت نکند. سری بازی Deus Ex از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و Human Revolution هم که چندسال پیش برای پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 منتشر شد، مورد پسند بازیکنان قرار گرفت.

Deus Ex: Mankind Divided در 23 آگوست (مصادف با 2 شهریور) برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر خواهد شد.

پلی استیشن 4

اکس باکس وان

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید