گیفت کارت
گیفت کارت

مایکروسافت از اتوموبیل کاور Forza بعدی رونمایی کرد | Lamborghini Centenario

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۴

امروز شرکت مایکروسافت اعلام کرد که اتوموبیل کاور نسخه بعدی سری Forza، اتوموبیل Lamborghini Centenario خواهد بود. این اتوموبیل، یک لمبورگینی جدید و تازه معرفی شده است. همچنین نسخه بعدی Forza در نمایشگاه E3 2016 معرفی خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

نکته قابل توجه این است که بسیاری از شایعات، خبر از این می‌دهند که نسخه بعدی Forza عنوان Forza Horizon 3 باشد. در طرف دیگر در ویدیوی منتشر شده، تنها شاهد نام Forza Motorsport هستیم که ممکن است شایعات قسمت سوم Horizon را از بین ببرد. فیل اسپنسر، رئیس بخش اکس‌باکس‌ شرکت مایکروسافت، در یک پیام اینگونه نوشت:

«ما بسیار هیجان زده‌ هستیم که همکاری طولانی خود را با لمبورگینی ادامه دهیم و با قرار دادن Lamborghini Centenario به عنوان اتوموبیل کاور نسخه بعدی Forza، قسمتی از صدمین سالگرد تاسیس این شرکت باشیم. این برای ما مایه افتخار است تا همکاری‌ خود را با یکی از بزرگترین نشان‌های اتوموبیل جهان اعلام کنیم و امیدوار هستیم تا نسخه بعدی سری Forza را در نمایشگاه E3 معرفی کنیم.»

اتوموبیل Lamborghini Centenario همچنین لقب «اولین در فورزا» را یدک می‌کشد؛ به این معنی که این اتوموبیل ابتدا در سری Forza قرار داده شده است.

عجب تصویر زیبایی است این تصویر…

 

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن 1080p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید