گیفت کارت
گیفت کارت

Quantum Break بر روی رایانه های شخصی کیفیت تصویر بسیار بهتری خواهد داشت

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۶

Quantum Break که عنوانی در سبک تیراندازی سوم شخص از سوی استودیو رمدی است، بر روی کنسول اکس باکس وان، قطعا از گرافیک خیلی خوبی بهره مند است اما فکرش را کنید این بازی را بر روی یک رایانه شخصی قدرتمند با حداکثر تنظیمات داشته باشید، مسلما نتیجه از همین هم که است بهتر خواهد بود. این هدفی است که مایکروسافت و رمدی به دنبال آن هستند و Quantum Break بر روی یک سخت افزار قدرتمند، کیفیتی فراتر از کنسول اکس باکس وان را ارائه خواهد کرد.

آقای میلوس جرابک، مدیر تولید استودیو رمدی، طی صحبت های خود با GamerTag Radio گفته اند:

نسخه Windows 10 سعی دارد تا تمامی قدرت موجود در سیستم رایانه های شخصی را به کار گیرد. تمرکز آن بر روی کیفیت تصویر حتی از اکس باکس وان هم بیشتر خواهد بود. ما مشغول پیاده سازی رزولوشن 4K و نریخ فریم 60 هستیم. ما بر روی تنظیمات گرافیکی خیلی خوبی فعالیت داریم که باعث می شود میزان کیفیت سایه، نورپردازی و VFX افزایش پیدا کنند.

Quantum Break هر چند از بابت گرافیکی کاستی بر روی رایانه های شخصی نخواهد داشت اما استفاده مایکروسافت از پلتفرم Universal Windows Application می تواند محدودیت هایی را ایجاد کند که همین مورد، نسخه مخصوص رایانه های شخصی بازی نامبرده را با دیگر عناوین معمول متفاوت خواهد ساخت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید