گیفت کارت
گیفت کارت

عرضه Mass Effect Andromeda ظاهرا به 2017 موکول شده است

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۰

بازی Mass Effect 3 طی روزهای آتی جشن 4 سالگی خود را خواهد گرفت و در این میان هواداران بی صبرانه منتظر بازی جدید یعنی Mass Effect Andromeda هستند. شرکت الکترونیک آرتز و استودیو بایوور قبلا گفته بودند که بازی خود را در تعطیلات کریسمس سال 2016 منتشر خواهند کرد اما با توجه به صحبت های یکی از کارکنان الکترونیک آرتز، ظاهرا تاخیری در عرضه صورت خواهد گرفت.

طبق گزارش سایت GameSpot مسئول ارشد بخش امورمالی شرکت الکترونیک آرتز یعنی آقای بلیک یارگنسون، در تازه ترین جلسه مالی خود، مصاحبه ای داشته اند و طی آن در رابطه با عناوینی صحبت شده که در سال مالی جدید منتشر می شوند.

آقای یارگنسون در رابطه با اینکه Battlefield 5 ممکن است چطور شود و سری جدید Titanfall برای ربع سوم سال مالی صحبت کرده و بخشی از توضیحاتشان بدین شرح است:

ما تمامی عناوین ورزشیمان را داریم، ما Mirror’s Edge را داریم که یک بازی در سبک دوندگی است و در ربع اول منتشر خواهد شد. بعد از آن هم عنوان علمی – تخیلی اکشن Mass Effect را برای ربع چهارم داریم. با این حساب سال بزرگی پیش روی ما است و از این مسئله خوشنود هستیم.

ایشان مسئول بخش مالی هستند و در رابطه با تاریخ های انتشار به صورت ربع صحبت می کنند. Mirror’s Edge Catalyst قرار است که در 24 مه منتشر شود که طبق صحبت های آقای یارگنسون در ربع اول قرار می گیرد. اگر پس در رابطه با سال مالی صحبت می کنند، اینطور Mass Effect Andromeda هم در ماه های اولیه سال 2017  منتشر خواهد شد نه تعطیلات 2016.

ممکن است این مورد اشتباه باشد اما از آنجایی که سری Mass Effect اکثرا در اوایل هر سال جدید منتشر می شوند، بعید نیست که Andromeda هم شامل این قانون شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید