بترسانید یا قربانی باشید | بازی Kaidan در کیک استارتر معرفی شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۷

اگر به دنبال یک عنوان ترسناک هستید، توصیه میکنیم پیگیر بازی Kaidan در سایت کیک استارتر باشید. این بازی که ایده جالبی هم دارد، کمپین خود را با هدف جمع آوری کمک های مردمی به تازگی کلید زده است.

Kaidan که طبق توضیحات سازندگان یک عنوان چند نفره ترسناک است، مبلغ 75,000 دلار را در سایت کیک استارتر نیاز دارد که جمع آوری شود تا ساخت آن به پیش برود. داستان سرایی در این عنوان گفته می شود که نقش خیلی مهمی دارد و به نظر می رسد بازیکنان می توانند داستان های خودشان را ایجاد کنند.

در گیم پلی Kaidan بازیکنان در دو دسته قرار می گیرند که عبارتند از شکارچی (haunter) و قربانی (victim). قربانیان در خانه ای تسخیر شده به کاوش می پردازند و شکارچی وظیفه دارد تا آنها را تا حد ممکن به وحشت بیندازد. در رابطه با داستان سرایی اینطور توضیح داده شده است:

داستان سرایان با استفاده از سیستمی تحت عنوان Kaidan که به عنوان ابزاری در اختیارشان قرار می گیرد، می توانند داستان های ترسناک خود را ایجاد کنند. بازیکنان در سطوح مهارتی گوناگون سیستم Kaidan را عمیق خواهند یافت. آنها می توانند محتویات موجود را دستکاری کنند یا اینکه عمیق تر کار کرده و پیش زمینه داستانی بنویسند، مرحله و معما طراحی کنند و حتی پایان های گوناگونی را هم رقم بزنند. این داستان ها بعدا به اشتراک گذاشته می شوند تا بقیه بازی کنند و امتیاز دهند.

بازی Kaidan توسط استودیو متانویا گیمز در دست ساخت است و پلتفرم های آن هم رایانه های شخصی و کنسول پلی استیشن 4 اعلام شده. تاریخ انتشار درج شده در سایت کیک استارتر، آوریل سال 2017 است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید