گیفت کارت
گیفت کارت

Kingdom Come: Deliverance برای رایانه های شخصی ممکن است به خاطر کنسول ها تاخیر بخورد

۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱

استودیو وارهورس قصد دارد تا بازی Kingdom Come: Deliverance را تابستان امسال برای رایانه های شخصی منتشر کند اما با توجه به صحبت هایی که در حال حاضر با ناشرین دارد، این احتمال وجود دارد که بازی نامبرده برای رایانه های شخصی، به خاطر نسخه کنسولی، دیر تر در دسترس قرار بگیرد.

آقای توبایس استولز طی صحبت های خود با سایت Eurogamer گفته اند:

هدف اصلی ما این بود که بازی را در تابستان منتشر کنیم و بعد هم نسخه کنسولی عرضه شود. ما فعلا بازی ساز مستقل هستیم اما مذاکراتی با یک سری ناشر نیز در حال انجام است زیرا بالاخره هر چه که باشد ما به کسی نیاز داریم تا محصول را به فروشگاه ها برساند و به همین خاطر هم یک توزیع کننده می خواهیم. آنها خواستار این هستند که ما عرضه را همزمان انجام دهیم که خوب ببینیم چه می شود.

این کار مسلما هواداران Kingdom Come: Deliverance را بر روی رایانه های شخصی شاکی خواهد ساخت زیرا این عنوان وقتی در کمپین کیک استارتر خود معرفی شد، بر روی رایانه ها تمرکز داشت نه کنسول. آقای استولز اینطور جمع بندی می کنند:

بهترین حالت برای شما این است که تابستان امسال بازی برای رایانه های شخصی عرضه شود و پشت سر آن هم نسخه کنسولی را شاهد باشیم. اگر از ما بخواهند که عرضه همزمان صورت گیرد، خوب اینطور همه چیز به آخر سال موکول می شود. ببینیم چه می شود.

Kingdom Come: Deliverance در سوم مارس مرحله بتا خود را کلید خواهد زد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید