شایعه: در دست ساخت بودن Call of Duty: Ghosts 2 لو رفت

۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳

تازه ترین عنوان منتشر شده از سری Call of Duty بازی Call of Duty: Black Ops III است و مدتی می شود که هواداران این سری، حدس و گمانه زنی های خود را در رابطه با اینکه بازی جدید در کدام سری خواهد بود شروع کرده اند. به نظر شما سری Modern Warfare باز می گردد یا Ghosts یا چیزی کاملا جدید؟ 

طبق گزارشی که FragHero منتشر کرده است، مجله انگلیسی Games TM عنوان Call of Duty: Ghosts 2 را در لیست “مورد انتظارترین عناوین سال 2016″، برای شماره ماه فوریه خود قرار داده و در رابطه با تاریخ انتشار هم گفته می شود Ghosts 2، مانند هر Call of Duty دیگری، در ماه نوامبر منتشر می شود.

متن مقاله بدین شرح است:

وقتی که آقای رابرت بولینگ به عنوان برنامه ریز ارشد، استودیو اینفینتی ورد را در سال 2012 ترک کردند، دلیل این کار از سوی ایشان توجه بیش از حد به صرفا تیراندازی بودن بازی ها و نبودن نوآوری در آنها اعلام شد. ما منظور ایشان را با Call of Duty: Ghosts دیدیم که یک عنوان خوب اما نه چندان خارق العاده نسل بعدی بود.

اینفینتی ورد 3 سال زمان داشته است تا دنباله ای بسازد و نیازمند ارائه خلاقیتی مشابه Modern Warfare است که در سال 2008 ارائه شده بود تا اینکه شانسی برای برابر بودن با استودیوهای اسلدج همر و تری آرک داشته باشد.

Games TM هر چند رسانه مورد احترام و با اعتباری در کشور انگلستان است اما فعلا این خبر را ما به عنوان شایعه قبول می کنیم زیرا هنوز Call of Duty: Ghosts 2 توسط اکتیویژن یا اینفینیتی ورد معرفی نشده است.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید