Call of Duty 2016 دارای ویژگی های جدید بوده و قصد تبدیل شدن به بهترین نسخه سری را دارد

۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۷

همان طور که از قبل می دانید، نسخه جدید سری سالانه شرکت اکتیویژن یعنی Call of Duty پیش از رونمایی رسمی تایید شده و استودیو اینفینیتی وارد سخت در تلاش است تا نسخه جدید بازی را به بهترین شکل ممکن طراحی کنند. جدیدترین مدرکی که جهت اثبات این موضوع در دسترس است، فهرست شغلی جدیدی است که در وبسایت رسمی بازی ثبت شده و به نظر می رسد شرکت به دنبال طراح بازی به صورت کار ورز می گردد تا محصول نهایی به شکلی که آن ها می خواهند باشد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حال حاضر سوالات فراوانی راجع به Call of Duty 2016 وجود دارد، مثلا اینکه آیا تیم سازنده قصد دارد باری دیگر بسته شروع کننده (starter pack) مانند بازی Black Ops 3 را منتشر کند یا خیر. به احتمال فراوان هنگامی که استودیو تمامی افراد مورد نیاز خود را جمع آوری کند، به برخی از سوالات به وجود آمده پاسخ خواهد داد. همچنین در جزئیات موجود در فهرست شغلی مذکور، استودیو از علاقه فراوان تیم به ساخت بهترین نسخه سری Call of Duty سخن گفته است.
در یکی دیگر از بخش های فهرست شغلی، استودیو اعلام کرده این کار ورزان قرار است برای کنار هم قرار دادن چندین ویژگی جدید مربوط به بازی به استودیو کمک کنند. در این لحظه اطلاعات بیشتری راجع به این ویژگی های جدید در دسترس نمی باشد.
در حال حاضر طرفداران سری Call of Duty بایستی امیدوار باشند که استودیو بتواند به زودی اشخاص موردنیاز خود را پیدا کرده و هر چه سریعتر مراحل ساخت و توسعه نسخه جدید Call of Duty را ادامه دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید