تماشاخانه: P.T در Fallout 4، فیلم کوتاه The Division و صحنه های جالب

۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶

سلام و درودهای فراوان خدمت شما، با جدیدترین قسمت از تماشاخانه همراه شما هستیم. 

تا اومدن بازی The Division برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی چیزی باقی نمونده. یک سری از هواداران این عنوان جذاب شرکت یوبی سافت که در بحث فیلم سازی هم تجربه دارند، موفق به تهیه یک فیلم کوتاه خیلی جالب شدند. اسم فیلم The Division: Outliers هستش و حدود ۹ دقیقه هم زمانشه. این محصول چیزی نیست که بگیم اسکار ببره ولی زحمتی که کشیده شده واقعا جای تقدیر داره. هوادارای The Division تماشای اون رو از دست ندند:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

آخ باز اسم P.T اومد … دمو بسیار محبوب بازی Silent Hills که قبلا عرضه شد و به لطف گندگاری های بین کونامی و آقای هیدئو کوجیما نشد که مراحل ساخت تا آخر پیش بره و پروژه لغو شد. کاربری که در سایت یوتیوب با اسم Ki da شناخته می شه در حرکتی خیلی جالب، با استفاده از Workshop موجود داخل Fallout 4 روی پلی استیشن ۴، اومده P.T رو یه جورایی توی بازی ساخته شده توسط بتسدا بازسازی کرده. طبیعتا محتویات استفاده شده دقیقا عین خود P.T نیستند و تغییراتی به وجود اومده ولی هنوز هم خیلی جالب و عالی کار شده. صدای رادیو، روح توی راهرو و غیره همه هستند. ببینید بلکه داغ دلتون تازه بشه که چرا P.T لغو شد.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

در قسمت اول Highlight Reel این هفته هدف گیری افتضاح با موشک انداز، پالپاتین دست و پا چلفتی، ضایع شدن در Rainbow 6 موقع ورود و غیره رو داریم.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در قسمت دوم Highlight Reel هم گربه های وحشی Far Cry، مبارزه های بسیار نزدیک Street Fighter، کشتارهای پشت سر هم، ملاقات عجیب مردان هیکلی و غیره رو داریم.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

روزتون خوش عزیزان ….

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید