تماشا کنید: تریلر جدید Street Fighter V| راهنمای شخصیت Necalli

۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵

عنوان Street Fighter V به تازگی برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر شده و نمرات بسیار خوبی را نیز از سوی منتقدین دریافت کرده است. حال به تازگی کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Necalli. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شخصیت Necalli در نسخه پنجم برای اولین بار است که در سری بازی های Street Fighter حضور می یابد و مطمئنا بسیاری از کاربران با وی و سبک مبارزات این شخصیت آشنا نیستند.

Necalli شخصیتی است با موهای بلند مشکی که با نام ها و لقب های مختلفی شناخته می شود. از فرستاده خدایان گرفته تا قاتل روح و ارباب جنگ. افسانه ها حکایت از این دارند که ارباب جنگ هر صد سال ظهور می کند، با قوی ترین و بهترین جنگجویان مبارزه کرده و پس از پیروزی روح آن ها را می بلعد. مطابق با افسانه ها، ارباب جنگ این کار را برای خشنودی خدایان انجام می دهد. Necalli از انسان ها نفرت داشته و وقتی که عصبانی می شود شخصیت و رفتار وی را می توان دقیقا مشابه شخصیت Blanka در سری بازی های Street Fighter دانست؛ وحشی و بی رحم.

سبک مبارزه Necalli را می توان ترکیبی از ضربه های وحشیانه و کوبنده به مانند حمله با پنجه و کشتی دانست. جالب است بدانید که هنگام مبارزه و وقتی که وی از قدرت Torrent of Power استفاده می کند رنگ موهای وی به قرمز روشن تغییر می کند.

حال به تازگی کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Necalli و با حرکات و مبارزات این شخصیت(از حرکات ساده و ابتدایی تا تاکتیک های پیشرفته) بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Street Fighter V هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید